Wideo: Dzień Mamy w Malanowie

Dzień Mamy Malnów

Dzień Matki jest jednym z najważniejszych świąt obchodzonych w naszej szkole. Zawsze, z tej okazji gościliśmy nasze kochane mamusie.

Niestety pandemia uniemożliwiła przygotowanie uroczystości w sposób tradycyjny. W tym roku uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Miłaczewie zaprezentowali swoje talenty w programie artystycznym w formie online.

Przedszkolacy rozbawili wszystkich w scence humorystycznej, a uczniowie klas I-III wyrazili swój szacunek i miłość w wierszu, tańcu i piosence. W podziękowaniu za okazaną troskę i poświęcenie dzieci przygotowały dla mam laurki i upominki. Kochane mamusie nie mogły przyjść do nas, więc to my zagościliśmy w ich domach za pośrednictwem Internetu. Życzymy Wam Drogie Mamy, samych szczęśliwych chwil i dumy ze swych ukochanych dzieci.

Beata GórskaNowy rekord – blisko 20 mln e-PITów
Kawęczyn: Wspólna modlitwa i radość z odnowionej k...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 22 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.