Weź udział w konkursie! Wygraj bilety na koncert Sławka Uniatowskiego

Konkcert Uniatowski

Już niebawem w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Miłośników muzyki zapraszamy na koncert Sławka Uniatowskiego. Wszystkich chętnych zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Koncert odbędzie się w sobotę, 13 października o godzinie 17.00. Turkowianie będą mieli okazję wysłuchać najpiękniejszych i najbardziej znanych utworów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Wykona je Sławek Uniatowski podczas koncertu „Z Dobrych Uczuć…”.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie nabyć można w cenie 30 zł (w dniu koncertu 35 zł) w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku (ul.Kościuszki 6 w godz. 9.00 - 15.00) oraz w sklepiku w I LO w Turku (w godz. 8.00 - 14.00).

Również nasza redakcja ma dla Was drodzy czytelnicy niespodziankę. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert Sławka Uniatowskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Szczegóły poniżej:
https://iturek.net/konkursy/z-dobrych-uczuc-konkurs

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Turku.
Dobra: Budowa chodnika w Długiej Wsi dobiegła końc...
UKS „Piątka” zaprasza do gry!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.