Dofinansowanie do usuwania azbestu

dofinansowanie do azbestu

Miasto Turek przystąpiło do realizacji programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest. Zainteresowani mieszkańcy, od 21 do 25 września 2020 r., mogą składać wnioski o sfinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest.

O sfinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest mogą się ubiegać osoby fizyczne, niebędące przedsiębiorcami, posiadające tytuł prawny do nieruchomości na której znajduje się azbest, a zlokalizowanej na terenie Miasta Turek. Można wnioskować o dofinansowanie demontażu, zabezpieczenia, transportu i utylizacji odpadów zawierających azbest, a także o dofinansowanie zabezpieczenia, transportu i utylizacji odpadów azbestowych, które już wcześniej zostały zdemontowane. Dofinansowanie udzielane będzie w formie bezgotówkowej, poprzez sfinansowanie do 100 proc. kosztów prac związanych z wymienionymi przedsięwzięciami.

Druk wniosku o sfinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest dostępny jest na stronie: bip.miastoturek.pl/ w zakładce sprawy według wydziałów / Wydział Inżynierii Miejskiej. Więcej informacji udzielają urzędnicy pod numerem telefonu 63 289 61 72. Wnioski można składać w Urzędzie Miejskim w Turku, ul. Kaliska 59, w Biurze Obsługi Klienta.

źrodło: miastoturek.pl

Władysławów: Budowa sieci wodociągowej do hydrantu...
Zjazdy na linach, walka w budynkach i ratownictwo ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 22 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.