Kawęczyn: Budowa PSZOK zakończona

PSZOK Kawęczyn

Pod koniec ubiegłego roku złożono wniosek na realizację projektu "Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kawęczynie”. Obiekt jest już gotowy i przeszedł odbiór techniczny.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powstał na terenie istniejącej oczyszczalni ścieków w Kawęczynie. Od początku termin zakończenia inwestycji przewidziany był na koniec 2020 roku. W poniedziałek, 23 listopada miał przeprowadzono odbiór robót budowlanych obiektu, który powstał w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Inwestycja została zrealizowana z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach osi priorytetowej 4. „Środowisko”, działania 4.2 „Gospodarka odpadami”, poddziałania 4.2.1 „Tworzenie kompleksowych systemów gospodarki odpadami oraz uzupełnienie istniejących”. Całkowita wartość wyniosła 623 114,00 zł z czego wysokość dofinansowania wynosi 368 586, 25 zł.


Jesień pełna dobrych cen w Lushlife
Wielkopolscy terytorialsi ponownie zaangażowani w ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 22 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.