Klaudia Golczyńska walczy o koronę Miss Dolnego Śląska

Klaudia Golczyńska

Pochodząca z powiatu tureckiego 22-letnia Klaudia Golczyńska walczyć będzie w półfinale wyborów Miss Dolnego Śląska. To najważniejszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w województwie dolnośląskim.

Klaudia jest studentką III roku Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu na kierunku kosmetologia i prowadzi własną działalność gospodarczą. Stawia także pierwsze kroki w fotomodelingu i marzy o własnym salonie kosmetycznym. - Wzięłam udział w Miss Dolnego Śląska, ponieważ już od najmłodszych lat oglądałam konkursy miss wraz z całą moją rodziną i marzyłam o tym, aby w przyszłości spróbować swoich sił. Jest to dla mnie niezapomniana przygoda, dzięki której mogę rozwinąć swoje skrzydła, zdobyć nowe doświadczenia oraz poznawać nowe osoby - tak przyszła pani kosmetolog opisuje swoją motywację do wzięcia udziału w konkursie piękności.

Jakie jest największe marzenie i inspiracja kandydatki na miss? „ Inspirują mnie osoby z mojego najbliższego otoczenia. Moją inspiracją jest moja mama, która każdego dnia daje mi przykład jak być dobrą osobą jak walczyć o swoje pasje i marzenia, uczy mnie, że trzeba być osobą wrażliwą na każdą krzywdę. Moim największym marzeniem jest być osobą żyjącą pięknie i tworzącą piękno. Marzę o tym, żeby dawać swoje dobro innym i oglądać uśmiech na twarzach swoich najbliższych, aby móc nieść pomoc i wsparcie potrzebującym ludziom” - czytamy w opisie kandydatki na stronie konkursu.

Pięknej mieszkance naszego powiatu już teraz życzymy powodzenia!

Fot. FB

Wideo: Jak uszyć maseczkę ochronną – krok po kroku
Zakład Produkcyjny Grupy Flokk – Profim sp. z o.o....

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - bogdan bielawski w wtorek, 25 stycznia 2022 12:52

Irmina zazdrośnica

Irmina zazdrośnica
Gość - bogdan bielawski w wtorek, 09 lutego 2021 13:53

o,bede głosować na tą ślicznotke!!!!!!!!!!!!

o,bede głosować na tą ślicznotke!!!!!!!!!!!!
Gość - Irmina w środa, 28 kwietnia 2021 14:56

Zasady miss pozwalają na przeróbki, że z odległości 10 km widać

Zasady miss pozwalają na przeróbki, że z odległości 10 km widać
Gość
poniedziałek, 16 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.