Malanów: Jesienne spotkanie pn. "Jesień z Nadzieją" 2021

Malanów

Polska złota jesień zagościła w Malanowie na dobre. Dni stały się krótsze a wieczory chłodniejsze. Aby nie spędzać je w domu, przed telewizorem Stowarzyszenie „Nadzieja” zorganizowało spotkanie integracyjne „Jesień z Nadzieją”, które odbyło się w dniu 10 listopada 2021r. w restauracji „Hacjenda”.

Na wstępie, wszystkich członków stowarzyszenia oraz zaproszonych gości: wójta - Ireneusza Augustyniaka i przewodniczącego Rady Gminy Malanów - Karola Płóciennika przywitała prezes stowarzyszenia Krystyna Sobczak. Ponieważ spotkanie odbyło się tuż przed przypadającym na 14 listopada „Dniem Seniora” było doskonałą okazją uczczenia tych, którzy wkroczyli w jesień swojego życia. Pod adresem seniorów padło wiele serdecznych, ciepłych życzeń zarówno ze strony Krystyny Sobczak jak i władz gminy, które do życzeń na ręce Pani Prezes dołączyły piękny bukiet kwiatów. Nie zabrakło też z tej okazji tradycyjnej lampki szampana i wspólnego odśpiewania „Sto lat”.

Następnie w miły, pogodny nastrój wprowadziły wszystkich piosenki zaśpiewane przepięknie przez uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej w Malanowie: Laurę Danisz, Maję Szamburską, Dominikę Lament, Joannę Chrzęściewską i Maję Grzelka, które przygotowała Katarzyna Tomczyk. A później była już tylko biesiada i wesoła zabawa w rytm piosenek śpiewanych przez Zespół „Mojito” z Żelazkowa. Zespół zabrał nas w świat niezapomnianych muzycznych szlagierów, przy których świetnie się tańczyło, bo na przekór wszystkim można się dobrze bawić mając 60 lat ( i nie tylko ). Kto nie mógł tańczyć miło spędził czas na rozmowie ze znajomymi. Rozmawiano o marzeniach, o zwykłym, codziennym życiu bo życie jest piękne, życie jest śliczne, życie nastraja optymistycznie. Życie to bajka więc co tu kryć – warto, ach warto, warto jest żyć.

„Jesień z Nadzieją” jest jednym z zadań projektu pt.: „Ze sztuka przez pokolenia” dofinansowanego ze środków finansowych Gminy Malanów.

źródło: malanow.pl


Brudzew, Przykona i Malanów nagrodzone pieniędzmi ...
Biegi Niepodległości – wyniki i podziękowania

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 22 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.