Malanów: Już wkrótce nowa kanalizacja na ul. Stawiszyńskiej

Malanów

W czwartek 15 lipca 2021 Wójt Gminy Malanów – Ireneusz Augustyniak wraz ze Skarbnik Gminy – Marzanną Szczap podpisali umowę na budowę kanalizacji na ul. Stawiszyńskiej, której wykonawcą będzie wyłonione w drodze przetargu Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Spółka z o.o. z Turku. Wartość planowanych prac wyniesie 1 134 724,08 złotych.

Zgodnie z podpisaną umową Wykonawca zobowiązany jest do wykonania ww. prac w terminie 69 dni od daty zawarcia umowy. Więc już jesienią tego roku właściciele posesji przy ul. Stawiszyńskiej będą się cieszyć nową siecią kanalizacyjną.

Obecnie nieruchomości przy ul. Stawiszyńskiej są podłączone do istniejącej kanalizacji sanitarnej, ale zły stan techniczny sieci uniemożliwia sprawne odprowadzenie ścieków. Ponadto inwestycja jest konieczna przed planowaną budową ulicy, która do końca przyszłego roku zyska zupełnie nowy wygląd i zwiększy swoją funkcjonalność.

Aby budowa kanalizacji została przeprowadzona prawidłowo, nadzór inwestorski nad inwestycją pełnić będzie Pan Arkadiusz Bartosik prowadzący działalność gospodarczą pn: Arkadiusz Bartosik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TURIMPEX z siedzibą w Turku.

źródło: malanow.pl

Gm. Turek: Przetargi na kolejne odcinki wodociągu ...
Kawęczyn: Umowa na drogę w Dziewiątce podpisana

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.