Piękne i zdrowe stopy!- teraz jest to możliwe

podologia Turek

Masz problem ze stopami? Nie potrafisz sobie z nim poradzić ? Czy kiedykolwiek lekarz na wizycie kontrolnej spojrzał na twoje stopy i poinstruował Cię o konieczności odpowiedniej pielęgnacji? Umów się na konsultację do specjalistycznego gabinetu podologicznego, na pewno pomożemy.

Podologia jest to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i terapią wszystkich chorób stóp. W naszym gabinecie oferujemy pełen wachlarz usług dzięki którym stopy nie tylko będą zdrowe, ale również piękne.

Najważniejsza jest konsultacja i odpowiednia diagnostyka. Czasem schorzenia sprawiają, że cały organizm nie funkcjonuje tak, jak tego oczekujemy. Możemy temu zapobiec.

Aby poprawić zdrowie i kondycję stóp oferujemy terapię wrastających paznokci, usuwanie modzeli, terapię usuwania odcisków, terapię na pękające pięty, leczenie grzybicy stóp i paznokci, profesjonalne zabiegi na stopach nadpotliwych, rekonstrukcję płytki paznokciowej, opatrunki odciążająco-korygujące, pielęgnację stopy cukrzycowej, usuwanie kurzajek oraz usuwanie nadmiernego rogowacenia skóry stóp.

Ważna jest również estetyka. Dlatego oferujemy pedicure klasyczny oraz specjalistyczny, malowanie paznokci lakierem zwykłym oraz hybrydowym.

Piękne i zdrowe stopy- jest to możliwe.

Zapraszamy!

Więcej informacji pod numerem telefonu 721 410 063
Wideo: „Ta chwila” według Adriana Skopińskiego z T...
Tuliszków: ,,Wakacje z Judo’’

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 05 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.