Pary na medal

Pary na medal

19 października 2021 r., siedem par świętowało jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem oraz gratulacjami tak wspaniałych złotych rocznic. Następnie Burmistrz Romuald Antosik wraz z Wójtem Gminy Turek Karolem Mikołajczykiem, Mariolą Kadrzyńską-Siwek Przewodniczącą Rady Miejskiej Turku oraz Iloną Chojnacką z Urzędu Stanu Cywilnego, wręczyli medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz listy gratulacyjne i kwiaty.

Odznaczenia za pięćdziesięciolecie związku małżeńskiego otrzymali: Tadeusz i Honorata Dzieranowie, Józef i Cecylia Frątczakowie, Kazimierz i Maria Jagieła, Władysław i Zofia Kurasowie, Stanisław i Józefa Łuczakowie, Leonard i Weronika Robakowie, Andrzej i Halina Wasielewscy.

Nagrodzone pary spędziły miły wieczór w swoim towarzystwie. Złotym Jubilatom gratulujemy oraz życzymy kolejnych wspaniałych i radosnych, wspólnie spędzonych lat.

źródło: miastoturek.pl


View the embedded image gallery online at:
https://www.iturek.net/fakty/pary-na-medal#sigProIdf9f2c502ab

Przełączenie numeru alarmowego
Zmiana godzin przyjmowania odpadów w PSZOK

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 05 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.