Kamil Gardzielik ponownie w ringu. Walka w Nowym Sączu już 6 listopada

Niepokonany pięściarz z Dobrej Kamil Gardzielik niebawem powróci do ringu. Już 6 listopada w Nowym Sączu stoczy jedną z głównych walk wieczoru podczas kolejnej już gali z cyklu Challenger's Boxing Night by GIA. 
 
  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Zgrupowanie Kadry Narodowej w Zakopanym

Centrum Przygotowań Olimpijskich w Zakopanym było miejscem zgrupowania Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w której brali udział zawodnicy tuliszkowskiej sekcji judo w dniach 14-17 października.

  0 komentarze
0 komentarze

Tur 1921 Turek zaprasza dzieci i młodzież do swoich grup młodzieżowych!

Jako jedyny klub w mieście prowadzimy szkolenie od skrzata do seniora! Dzięki temu u nas każdy zawodnik ma określoną ścieżkę i ciągłość szkolenia na miejscu, bez potrzeby zmiany lokalizacji jeśli się dany rocznik skończy.

  0 komentarze
0 komentarze

Zapraszamy na Integracyjną Imprezę na Orientację „Turlno”

Wszystkie osoby lubiące aktywnie spędzać wolny czas zapraszamy na IX Integracyjną Imprezę na Orientację „Turlno”. Organizatorzy zapewniają masę atrakcji oraz jak zawsze miłą atmosferę.

  0 komentarze
0 komentarze

VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai

W dniu 9 października w Skarżysku Kamienna odbył się VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai Karate pod patronatem Pani Minister Sportu Anny Krupa. Sędzia głównym zawodów był shihan Remigiusz Karpiński 6 dan Prezes Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai.

  0 komentarze
0 komentarze

Striker Turek na Otwartym Pucharze Karate w Golinie

Początek sezonu startowego dla zawodników i zawodniczek z klubu przy Mickiewicza po woli się kończy. Starty kontrolne oraz obozy przygotowawcze dla kadrowiczów również. W miniony weekend ścisła kadra karateków brała udział w Otwartym Pucharze Karate Kyokushin w Golinie. W składzie naszej reprezentacji znaleźli się Lena Dzieciątkowska, Nikodem Żuchowski oraz Maja Janczyk.

  3 komentarze
Etykiety:
3 komentarze

Piękne słońce oraz wyjątkowa atmosfera podczas XIX Integracyjnego Rajdu Turystycznego „Pieczonego Ziemniaka”

Wyjątkowa frekwencja i piękna pogoda. Tak właśnie wyglądał XIX Integracyjny Rajd Turystyczny „Pieczonego Ziemniaka”. Około 700 osób aktywnie spędziło czas wspólnie się integrując i przeżywając kolejną wyjątkową przygodę.

  0 komentarze
0 komentarze

Czy mistrzowi kręci się w głowie? Olimpijczyk Szymon Ziółkowski gościł w Wyszynie

Czy podczas rzutu młotem zawodnikowi kręci się w głowie? Takie pytanie usłyszał podczas spotkania w Wyszynie (gmina Władysławów) mistrz olimpijski w tej dyscyplinie, a obecnie trener - Szymon Ziółkowski.

  0 komentarze
0 komentarze

Puchar Polski Low – Kick Polskiego Związku Kickboxingu

Od piątku 1 października do niedzieli 3 w Starachowicach odbył się Puchar Polski Low – Kick Polskiego Związku Kickboxingu. Turniej zgromadził 150 zawodników z całej Polski. Dla ścisłej kadry juniorów z klubu przy Mickiewicza był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy. Olek Kowalczyk nie miał przeciwnika i tym razem musiał obejść się smakiem, natomiast Szymon Kałużny jak na średnią wagę przystało, pretendentów do walki o złoto miał najwięcej z całej kategorii wiekowej.

  1 komentarz
1 komentarz

Z Orła Kawęczyn do reprezentacji. Monika Poniedziałek powołana na zgrupowanie kadry

Monika Poniedziałek, była zawodniczka GKS Orzeł Kawęczyn znalazła się na liście zawodniczek powołanych na zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski do lat 15, które odbędzie się w Wałbrzychu.

  0 komentarze
0 komentarze

Zgrupowanie karate w Kowarach

W dniach 1-3 października odbyło się trzecie zgrupowanie karate Shinkyokushinkai Okręgowego Związku Karate w którym uczestniczyli zawodnicy z Turku, Tuliszkowa, Grzymiszewa, Kowali Pańskich.

  0 komentarze
0 komentarze

Gm.Turek: UKS Sprinter na Festiwalu Sztafet

Podopieczni Pana Roberta Rosiaka ponownie pokazali się z dobrej strony na kolejnych zawodach lekkoatletycznych, tym razem brali udział w Rejonowym Festiwalu Sztafet w Koninie organizowanym przez SZS Wielkopolska.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: III Rajd Pieszy

22 września to Europejski Dzień bez Samochodu, dlatego w dniu 23 września w pierwszy dzień jesieni uczniowie Szkoły Podstawowej w Natalii wyruszyli na III Rajd Pieszy. Tym razem ,,Śladami pomników przyrody”.

  0 komentarze
0 komentarze

X Międzynarodowy Turniej Kararte Shinkykushin

W sobotę 25.09.2021 w Kobierzycach koło Wrocławia odbył się już X Międzynarodowy Turniej Kararte Shinkykushin. Zawody pod nazwą Kobierzyce CUP 2021 wzięło udział blisko 300 zawodników i zawodniczek. Oprócz reprezentacji Polski zjawili się reprezentacji Dani, Ukrainy oraz Czech.

  0 komentarze
0 komentarze

Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai w Kobierzycach

W dniu 25 września 2021 roku Wrocławski Klub Karate Shinkyokushinkai w Porozumieniu z Polskim Związkiem Karate i Polską Federacją Karate Shinkyokushinkai przeprowadzili w Kobierzycach Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai.

  0 komentarze
0 komentarze

Seria pokazów karate w ramach Europejskich Dni Sportu

W ramach Europejskich Dni Sportu Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku przygotował serię pokazów karate, judo i kickboxingu oraz samoobrony dla mieszkańców Turku. Pokazy odbyły się przy specjalistycznej Sali Dojo ulica Powstańców Wielkopolskich.

  1 komentarz
1 komentarz

Gm.Turek: Sukcesy UKS Sprinter ze Słodkowa

Na ostatni start w zawodach lekkoatletycznych w sezonie 2021 podopieczni Pana Roberta Rosiaka wybrali się do Żerkowa na XXVI MEMORIAŁ IM. PROF. BERNARDA KOBIELSKIEGO, który był MISTRZOSTWAMI POWIATÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE dla roczników 2007 i młodszych.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Kolejne medale na turnieju w Komornikach

25 października w Komornikach k/ Poznania odbył się turniej Judo organizowany przez Okręgowy Związek Judo, UKS Dębiec Poznań i Urząd Gminy w Komornikach. Impreza sportowa organizowana była kategorii wiekowej U14, U12 i U10 zaliczana była do rankingu OZJ w Poznaniu.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanowska Jesień dla wszystkich miłośników sportu

Już po raz piętnasty amatorzy biegania mogli stanąć na starcie sportowej imprezy pod nazwą „Malanowska Jesień”. Do biegaczy dołączyli także miłośnicy nordic walking.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Rodzinny piknik nie tylko dla motocyklistów

Ostatnia wrześniowa sobota wynagrodziła minione pochmurne dni. Uczestnicy plenerowych imprez mieli okazję bawić się przy pięknej pogodzie i w pełni wykorzystać przygotowane atrakcje. Tak właśnie było podczas rodzinnego pikniku zorganizowanego przez klub Tur-Mot w Russocicach (gmina Władysławów).

  2 komentarze
2 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.