Władysławów: Wyszyna w gronie najlepszych w projekcie "Niepodległości- śladami żołnierzy niezłomnych"

60 Orlików na kolejne stulecie Niepodległości- śladami żołnierzy niezłomnych. To nazwa projektu zorganizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacji Orły Sportu.

  0 komentarze
0 komentarze

Egzamin na wyższe pasy karate kyokushin

W dniu 21 listopada 2021 roku w turkowskiej hali odbył się egzamin na wyższe pasy karate kyokushin wg wymogów Światowej Organizacji Karate w Tokyo pod nadzorem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.

  0 komentarze
0 komentarze

Dobra: Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty Tureckiego

W środę, 11 listopada od 9:00 rano z okazji Narodowego Święta Niepodległości w hali sportowej w Dobrej rozegrany został turniej piłkarski dla dzieci.

  1 komentarz
1 komentarz

Zgrupowanie szkoleniowe z udziałem zawodników z Turku

Przez ponad trzy dni trwało zgrupowanie szkoleniowe dla trzydziestu zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku w którym uczestniczyli członkowie sekcji Karate Kyokushin. Zajęcia odbywały się na hali sportowej miejscowego liceum ogólnokształcącego.

  0 komentarze
0 komentarze

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai w Kowarach

W dniu 25 października w Kowarach odbył się ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai w hali miejscowego liceum w którym uczestniczyła grupa zawodników z Wielkopolski z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku pod kierownictwem shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan WKO.i.

  0 komentarze
0 komentarze

Światowy Dzień Judo pod hasłem „Razem Silniejsi”

Dzień 28 października został przez Międzynarodową Federację Judo ogłoszony Światowym Dniem Judo. W tym roku hasłem przewodnim było Razem Silniejsi. Na całym świecie judocy obchodzili na różny sposób swoje święto, także sekcja Judo w Tuliszkowie uczciła ten wyjątkowy dzień.

  0 komentarze
0 komentarze

Wideo: TUR 1921 Turek wygrywa z Orłem Kawęczyn wynikiem 6:2

W 9 kolejce spotkań nasz zespół pokonał rówieśników z Kawęczyna różnicą czterech bramek. Mecz rozgrywany w poniedziałkowy wieczór, był ostatnim ligowym spotkaniem Orlików tej jesieni. Hattrickiem w tym dniu popisał się Michał kozłowski. Dwie bramki dołożył Krzysztof Koziński, a jedno trafienie zaliczył Szymon Kurzawa.

  0 komentarze
0 komentarze

Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai w Skarżysku Kamiennym

Dniu 17.10 2020 roku odbył Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai w Skarżysku Kamiennym. Sekcję Tuliszków i Grzymiszew Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku reprezentowali następujący zawodnicy:

  0 komentarze
0 komentarze

Memoriał im. Jigoro Kano w Poznaniu

25 października odbył się Memoriał im. Jigoro Kano w Poznaniu, jest to jedyny turniej rozgrywany w Polsce ku pamięci twórcy dyscypliny Olimpijskiej jaką jest Judo. Nie zabrakło tam tuliszkowskiej sekcji Judo, która wystawiła do startu siedmioro zawodników.

  0 komentarze
0 komentarze

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zamościu

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży rozgrywana w ramach Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych to najważniejsza impreza sportowa rozgrywana dla tej kategorii wiekowej.

  0 komentarze
0 komentarze

Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai Karate

W dniu 17 paździenika 2020 roku w Hali Sportowej w Skarżysku Kamienna Obył się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai Karate, który był inny od poprzednich w związku z zaostrzonym rygorem sanitarnym. Zawody rozegrano bez udziału publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego związanego z panujących covid 19.

  0 komentarze
0 komentarze

TUR 1921 Turek wygrywa z Wartą Dobrów 7:2

W sobotę na boisku w Dobrowie zespół Orlików rywalizował w ramach 8 kolejki ligi okręgowej z miejscową Wartą. Nasza drużyna po niemrawym początku z każdą minutą prezentowała się lepiej i osiągnęła przewagę na boisku. Wynik otworzył Szymon Kurzawa, a tuż przed przerwą trzy bramki w ciągu zaledwie 3 minut zdobył Krzysztof Koziński.

  0 komentarze
0 komentarze

Mistrzostwa Polski w Ełku

Zawody w Ełku były trzecimi rangi Mistrzostw Polski seniorów i juniorów w ciągu zaledwie trzech tygodni w okresie pandemii koronawirusa. Ringowe zmagania rozpoczęły się od zawodów w low kicku w Starachowicach, a następnie krajowa czołówka walczyła w wersji full contact w Drezdenku.

  1 komentarz
1 komentarz

Tuliszków: Mistrzostw Wielkopolski Karate Kyokushin

Podczas Mistrzostw Wielkopolski Karate Kyokushin pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu zawodnicy sekcji Tuliszków i Grzymiszew wywalczyli wysokie miejsca medalowe i tytułu Mistrza Wielkopolski Okręgowego Związku, a byli to :

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Jesienne bieganie na szóstkę już w niedzielę

Łowisko Borowy Staw w miejscowości Piorunów (gmina Władysławów) kolejny raz stanie się miejscem, które rozgrzeją sportowe emocje.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Medalista Olimpijski Marian Tałaj na campie szkoleniowym

W dniach 9-11 października w Tuliszkowie odbył się camp szkoleniowy, w tych dniach Tuliszków gościł kluby z województwa Wielkopolskiego oraz medalistę Igrzysk Olimpijskich Marian Tałaj.

  0 komentarze
0 komentarze

TUR 1921 Turek zmierzył się z drużyną GKS Kasztelania Brudzew

W siódmej kolejce spotkań ligi orlików nasz zespół mierzył się z liderem rozgrywek z Brudzewa. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu i wydawało się, że drużyna pokusi się nawet o zwycięstwo w tym meczu. Niestety po przerwie goście, którzy byli zdecydowanie silniejsi fizycznie bardzo szybko strzelili kilka bramek i ostatecznie wygrali spotkanie.

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Nowe szatnie dla sportowców

Sportowcy z gminy Kawęczyn korzystają już z w pełni wyposażonego budynku szatniowo-sanitarnego wykonanego w ramach programu „Szatnia na medal”.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

6 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w której startowali zawodnicy UKS Judo w Tuliszkowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Striker na seminarium szkoleniowym w Wołominie

W miniony weekend 4 października w Wołominie odbyło się II seminarium szkoleniowe poświęcone jednej z szybkościowych formuł walki jaką jest Pointfighting w Kickboxingu.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.