Kwalifikacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski PFKS

Karate

W dniu 22 stycznia Sieradzki Klub Kyokushin Karate był organizatorem kwalifikacji do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski PFKS. Na starcie stanęły czołowe kluby karate z całej Polski walczące o kwalifikacje i tytułu mistrzowskie.

Nie zabrakło tam również podopiecznych shihan Dariusza Jasiakiewicza z Klubu Sportów i Sztuk Walk, którzy obronili tytułu V-ce Mistrza Polski w klasyfikacji drużynowej juniorów. Najlepszy wynik osiągnęła Julita Stanisławska , która w walkach kontaktowych wywalczyła Mistrza Polski ,a tytuły v-ce Mistrza Polski zdobyli Aleksandra Zając i Marcel Rosiak, trzecie miejsce przypadło dla Filipa Konefała. Natomiast w konkurencji kata w systemie pucharowym wg przepisów Europejskiej Organizacji Karate v-ce Mistrzem Polski został Marcel Rosiak, które miał ogromne szansę na zajęcie pierwszego miejsca ,a na trzecim miejscu podium ponownie stanął Filip Konefał, na czwartym miejscu była Aleksandra Zając. Zarząd. Klub utrzymał swoją wysoka pozycję w rankingu ogólnopolskim.

Podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa , Zarządu Powiatu , Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek,, Getect Polska SA, Pizzernia REMI w Brudzewie.
Gmina Brudzew wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej...
Nie wiesz jak wybrać i gdzie kupić okna? Piła zapr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.