Mistrzostwa Europy Shinkyokushinkai Karate Full Contact Seniorów

Karate

W dniu 2 kwietnia 2022 roku w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Europy Shinkyokushinkai Karate Full Contact Seniorów, których organizatorem była Polska Federacja Shinkyokushinkai Karate pod patronatem Europejskiej Organizacji Karate.

W Mistrzostwach uczestniczyli zawodnicy z 26 państw wyłonienie w drodze eliminacji w swoich krajach w konkurencjach kumite i kata. Patronat medialny sprawowała TVP Sport i media lokalne oraz Małopolski Urząd Marszałkowski oraz Wojewódzki.

Polskiej reprezentacji kibicowała skromna 6 osobowa grupa trenerów z Klubu Sportów i Sztuk Walk i Wielkopolskiego Klubu Karate w osobach shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 da, sensei Daniel Pakuła 3 dan Waldemar Mila 2 dan, Roman Gronowalski 1 dan , Bogdan Pastuszko 3 kyu. Była to super okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w walce kontaktowej w wykonaniu najlepszych karateka w Europie. Zdobyte doświadczenie i uzyskana wiedza zostaną wykorzystane w co dziennej pracy trenerskiej w 8 działających sekcjach przy klubu.

Lekcja samorządu terytorialnego
Prąd dla 27 tysięcy domów popłynie z Przykony. Gru...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 29 maja 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.