Mistrzostwa Polski Centralnej karate w Wieruszowie

karate

W minioną sobotę w miejscowości Wieruszów odbyły się Mistrzostwa Polski Centralnej, Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Wśród nich trójka dziewczyn z Strikera Turek w osobach: Zuzanna Pawlic, Maja Janczyk oraz Lena Dzieciątkowska. Cala trójeczka dziewczyn pod opieką trenera, Ariela Więcławka zdobyła aż 5 medali!

W Hali Sportowej przy Warszawskiej zgromadziło się 17 klubów z takich dużych miast jak: Bydgoszcz, Chełmn, Kalisz, Toruń, Zduńska Wola, Mysłowice, Polkowice, Serock, Świecie, Jaworzna oraz Wieruszowa. Mistrzostwa odbyły się w dwóch konkurencjach: kata i kumite knock-down kyokushin karate. Sędzią głównym mistrzostw był shihan Bogusław Jeremicz, natomiast Sędzią technicznym był shihan Artur Wilento.

Zuza w konkurencji kata do 12 lat zdobyła 3 miejsce. Maja w tej samej konkurencji zdobyła 2 miejsce. Lena w konkurencji kata zdobyła 3 miejsce. Maja oraz Lena startowały w konkurencji kumite gdzie Maja w swojej konkurencji wiekowej i wagowej zdobyła 2 miejsce natomiast Lena w swojej konkurencji zdobyła 3 miejsce.

Dużym wyróżnieniem było dostanie się Leny do kadry Polski Karate. Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić na zajęcia Karate w Turku. Najmłodsi adepci w „Striker” trenują już od 3-go roku życia w specjalnej FUN grupie KARATE KID (nauka przez zabawę). Zapraszamy do wspólnej aktywnej zabawy.
Twój e-PIT już trafił do urzędu skarbowego. Krajow...
Remont domu - 5 najważniejszych ustaleń z ekipą bu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.