Noc Samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk

Noc Samurajów

Z 10 na 11 listopada w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku Dojo przy ulicy Powstańców Wlkp – czerwone drzwi odbyła się kolejna noc samurajów, która odbywa się cyklicznie od 2010 roku. Tym razem nocne szkolenie odbyło się w okrojonym składzie z uwagi na kwarantannę w szkołach, która dosięgła również naszych zawodników.

Noc Samurajów prowadzili sensei Waldemar Mila i senpai Ewelina Białek-Krzyżanowska, których wspierał shihan Dariusz Jasiakiewicz. Zabawa zaczęła się w środę o godzinie 22.00 i trwała do godziny 3.00 dnia następnego, w tym czasie odbyło się wiele konkursów kulturalno-sportowych połączonych z nagrodami w postaci zdrowej żywności, następnie była krótka przerw na sen . Nad ranem odbyły się zajęcia YOGI i poranny rozruch. Zarząd Klubu składa podziękowania dla Burmistrza Turku Pana Romualda Antosika, Burmistrza Tuliszkowa Pana Krzysztofa Romana, Wójta Gminy Kawęczyn Pana Jana Nowaka, Radnego Miejskiego Pana Pawła Kwiatkowskiego, Zarządu Powiatu Tureckiego, Przedsiębiorców i Rodziców, którzy wsparli działalność Klubu. Już za dwa tygodnie zawodnicy Klubu biorą udział w międzynarodowym turnieju , który odbędzie się w Kole- trzymamy kciuki.

Nadal można się zapisywać do sekcji judo, kyokushin karate, kickboxingu, samoobrony i yogi, szczegółowe informację można uzyskać w sekretariacie klubu tel. 693714490.

 

„Opowieść pewnej ulicy…”, czyli nowe skrzydło w tu...
Kawęczyn: Paulina Woźniak nadaje blask wspomnienio...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.