Nocne Szkolenie Samurajów

Noc Samurajów

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku nie tylko trenują i walczą ale również się bawią na kolejnym nocny szkoleniu Samurajów, które odbyło się w dniu 4 marca od godziny 21.00 do 8.00.

W Dojo DJ czerwone drzwi stawiło się blisko 50 młodych zawodników z sekcji karate Shinkyokushinkai, judo i kickboxingu. Całe nocne zgrupowanie było przeznaczone na integrowania najmłodszych zawodników i nie tylko poprzez gry , zabawy i różnorodne konkursy kulturalno-sportowe. Dzięki zamontowaniu monitora 65 calowego najmłodsi mogli obejrzeć filmy szkoleniowe i bajki w formacie 3 D. Przeprowadzone konkursy były wyróżnione nagrodami zakupionymi przez naszych klubowych sponsorów, a nad prawidłowym ich przebiegiem czuwali sensei Waldemar Mila 2 dan i shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan. Wyniki :

Konkurs Hula Hop
1.Marina Khojodzan
2.Jakub Baraniecki
3.Martyna Kraska

Konkurs śpiewu
1.Jakub Baraniecki
2.Maja Niżałowska
3.Klaudia Maciejewska, Gabrysia Bogusz

Konkurs tańca
1.Maja Niżałowska
2.Mikołaj Buchelt
3.Blanka Babiarczyk, Małgosia Słodzińska, Martyna Kraska

Konkurs Dowcipu
1.Bartosz Łazuga
2.Patryk Iglikowski
3.Szymon Pawlak

Zarząd Klubu Sportów i Sztuk Walk składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza, Turku, Tuliszkowa , Wójta Kawęczyna , firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Sklep Budowlany Faktor, Getect SA Polska oraz panu Zbigniewowi Jasińskiemu z Milejowa.

 

Anna Misiak finalistką XXVI Olimpiady Wiedzy o Żyw...
Współpraca ZE PAK i Ørsted szansą dla Wielkopolski...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.