Terytorialsi wicemistrzem Wojska Polskiego w Siatkówce!

WOT

Wynikiem 0:2 zakończył się finałowy mecz reprezentacji Wojsk Obrony Terytorialnej z 11 Lubuską Dywizją Kawalerii Pancernej. Terytorialsi wracają do domów ze srebrem.

Tegoroczne mistrzostwa WP w siatkówce były rozgrywane w Sulechowie. Reprezentacja WOT w rozgrywkach grupowych wygrała wszystkie mecze z wynikiem 2:0. We wczorajszym półfinale drużyna WOT pokonała 2:1 reprezentację 12 Dywizji Zmechanizowanej. W całym turnieju nasi reprezentanci ulegli tylko siatkarzom z 11 Lubuskiej Dywizji Pancernej w meczu finałowym.

Do mistrzostw zgłosiło się 10 drużyn z całej Polski, które reprezentowały wszystkie rodzaje sił zbrojnych. W reprezentacji WOT było aż siedmiu żołnierzy 12 Wielkopolskiej Brygady OT oraz pięciu z pozostałych jednostek.
Wyjeżdżamy z Sulechowa z poczuciem sukcesu. Nie wygrywa ten, kto nie potrafi przegrywać. Jako zawodnik i trener, przyznaję, że drużynowo daliśmy z siebie wszystko i jesteśmy dumni z zajęcia tak wysokiego miejsca na podium. Gratulujemy zasłużonego zwycięstwa 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej – relacjonuje ppor. Damian MISTERSKI ze 151 blp w Skwierzynie.

Wszystkim spotkaniom towarzyszyły ogromne emocje. Zawodnicy mogli liczyć na silne wsparcie kibiców i żołnierzy z trybun.

ppor. Anna JASIŃSKA – PAWLIKOWSKA
foto: 12 WBOT

Tuliszków: Kultura została doceniona. Wspaniała ju...
Odebrała telefon od fałszywego pracownika banku. S...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.