Tuliszków: Młodzi karatecy stanęli na podium

karate

Reprezentanci Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku (sekcje Tuliszków i Grzymiszew) - Julia Stanisławska i Filip Konefał stanęli na podium podczas sobotnich (22 stycznia) kwalifikacji do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski PFKS.

Organizatorem kwalifikacji był Sieradzki Klub Kyokushin Karate. Na starcie stanęły czołowe kluby karate z całej Polski walczące o kwalifikacje i tytuły mistrzowskie. Nie zabrakło tam również podopiecznych shihan Dariusza Jasiakiewicza z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku, z sekcji Tuliszków i Grzymiszew , którzy obronili tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji drużynowej juniorów.

Najlepszy wynik osiągnęła Julita Stanisławska , która w walkach kontaktowych wywalczyła tytuł Mistrza Polski ( trzy wygrane walki ) ,a na trzecim miejscu podium stanął dwukrotnie Filip Konefał, który walczył i prezentował kata.
Tuliszków: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zag...
Zimowy Turniej Ninja

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.