Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Oranje Cup Turek 2019”

W dniu 17 listopada 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej w Turku odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Oranje Cup Turek 2019”.

W turnieju uczestniczyły drużyny z rocznika 2011 : KKS Kalisz I, KKS Kalisz II, Concordia Piotrków Trybunalski, Górnik Konin, Zjednoczeni Rychwał, Kolejarz Łódź, MUKS Bydgoszcz, Salos Róża Kutno oraz dwie drużyny Oranje Sport Turek.

Drużyna Oranje Turek wywalczyła w turnieju 5 miejsce. Turniej wygrała drużyna MUKS Bydgoszcz.

Skład Oranje Sport Turek: Wiktor Grzelak, Patryk Gaj, Dawid Gaj, Franek Małek, Szymon Szeffel, Cezary Kaźmierczak, Maciej Pietrzak, Jan Świerzyński, Wojtek Michalak, Natan Iłkowiecki, Hubert Łuczak, Wiktor Lament, Bartosz Papierkowski, Jeremi Frątczak, Karol Pietrzak - trener Igor Muchowski.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale dla każdego piłkarza.

Dodatkowo odbyła się klasyfikacja najlepszych strzelców oraz wybór najlepszego zawodnika turnieju i bramkarza. Najlepszym bramkarzem został zawodnik drużyny Concordia Piotrków Trybunalski, najlepszym strzelcem został zawodnik KKS Kalisz a najlepszym zawodnikiem turnieju jednogłośnie został zawodnik MUKS Bydgoszcz.

Puchary oraz medale wręczyli zastępca Burmistrza Miasta Turku Pan Jerzy Kurzawa oraz Prezes Oranje Sport Turek Pan Robert Matuszak.

Turniej współfinansowany był ze środków Starostwa Powiatowego w Turku oraz Miasta Turek.

Zarząd klubu Oranje Sport Turek pragnie podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji turnieju.

źródło:fb Oranje Cup Turek
Czy DeVeris zaprzestanie produkcji? Mnożą się wątp...
Ruszyły zapisy do kiermaszu rękodzieła. Będzie mag...