Zgrupowanie Kadry Polski Centralnej juniorów i seniorów

Karate Turek

W dniu 28 lutego w Dojo Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku odbyło się zgrupowanie Kadry Polski Centralnej juniorów i seniorów , które poprowadził wieloletni trener Polskiego Związku Karate i Czech shihan Robert Wajgelt 5 danz Sieradza.

Celem szkolenia było przygotowanie zawodników do udziału w zbliżających się wagowych Mistrzostwach Europy pod patronatem Europejskiej Organizacji Karate i Światowej Organizacji Karate w Tokio. Już dziś shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan zaprasza do kibicowania polskim zawodnikom w tych Mistrzostwach, które startują już w kwietniu w Tarnowie. Korzystając z okazji zapraszamy do naszych sekcji z podziałem na wiek i jest to okazja do nauki walki wręcz (boks, krav maga, akrobatyka , karate kontaktowe, samoobrony, ju jitsu, judo) pod okiem doświadczonych instruktorów wojskowych i policyjnych . A w obecnej sytuacji taka umiejętność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania w życiu .Kontakt do sekretariatu klubu tel 693714490 w godzinach 12.00-16.30.Korzystając z okazji informujemy ,że jako jedyny klub Sportowy czynnie uczestnicy w zbiórce dla narodu ukraińskiego wspólnie z OSP Turek.
Spółdzielnia socjalna połączy Dobrą, Kawęczyn i Ma...
Dobra: Radni podnieśli sobie diety, a strażakom ek...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.