Zgrupowanie szkoleniowe w Europejskim Centrum Budo Dojo Stara Wieś

Zgrupowanie karate

W dniach 11-13 w Europejskim Centrum Budo Dojo Stara Wieś odbyło się zgrupowanie szkoleniowe, które poprowadzili szkoleniowcy Europejskiej Organizacji Karate i Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai.

W szkoleniu, które obejmowało taktykę i technikę walki Shinkyokushinkai, kata i szkolenie sędziowskie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Tarnowie uczestniczyło ponad 160 trenerów z 14 krajów. Nie zabrakło tam również Turkowskich trenerów z Klubu Sportów i Sztuk Walk w osobach senpai Ewelina Białek – Krzyżanowska, Jacek Sobczak, Tomasz Sobczak, sensei Daniel Pakuła i shihan Dariusz Jasiakiewicz.

Podziękowania dla naszych klubowych sponsorów za wsparcie wyjazdu. Przed nami kolejne wydarzenia szkoleniowe sportowe jak egzamin na pasy w Turku i Poznaniu , zawody w Starachowicach i Wrocławiu oraz w Turku. W tym zgrupowanie kadry Okręgowego Związku Karate w Poznaniu, które planowane jest w Kowarach. Trwa nabór uzupełniający dla dzieci , młodzieży i dorosłych do sekcji Shinkyokushinkai karate i Kickboxingu-Muay Thai bezpłatnie.

Szczegółowe informację w sekretariacie klubu tel. 693714490 w godzinach 10.00- 16.00 w tym o Zajęciach dla uchodźców z Ukrainy.Historyczny moment dla turkowskiego liceum. Umowa ...
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Junior...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.