Zgrupowanie w ramach przygotowań do Pucharu i Mistrzostw Wielkopolski

Karate

W dniach 22-24 kwietnia 2022 roku Okręgowy Związek Karate w Poznaniu zorganizował i przeprowadził zgrupowanie w ramach przygotowań do Pucharu i Mistrzostw Wielkopolski w ramach karate kontaktowego Shinkyokushinkai Karate w karkonoskich górach.

W trakcie zgrupowania udano się na turniej j karate Shinkyokushinkai w którym uczestniczyła cześć naszej reprezentacji i zajęła następujące miejsca : 1 miejsce: Kacper Jasak, Norbert Zagozda, Norbert Śmigielski, Mikołaj Maciejewski , Alicja Durczyńska , 2 miejsce : Antoni Ciuśniak , Gracjan Kozłowski, Krystian Rybicki, Antoni Siemiątkowski, Maksymilian Igielski , Alicja Mila, Klaudia Maciejewska, trzecie miejsca przypadło dla : Jana Gronostaja, Ksawerego Knop, Igora Kośli, Gabrysi Boguś , pozostali zawodnicy znaleźli się w 1/8 finału , tuż za podium.

Podziękowania dla Janusza Stasiaka , Waldemara Mili za pomoc i wsparcie w organizacji wyjazdu. Szczególne podziękowania należą się dla Burmistrza Tuliszkowa pana Krzysztofa Romana i GKRPA w Tuliszkowie oraz Dyrektor ZSP Izabeli Gradeckiej za wsparł wyjazd naszych zawodników z sekcji Tuliszków i Grzymiszew.

Nad bezpieczeństwem imprezy czuwał shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKo Japan.
Spotkanie z kapitanem Jackiem Podgórskim
Kontenery na gruz pomagają środowisku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.