Jasełka pełne świątecznych wzruszeń w I LO

Jasełka w I LO w Turku

Uczniowie turkowskiego liceum ogólnokształcącego przygotowali dla swoich kolegów, dyrekcji oraz nauczycieli świąteczny program artystyczny, który choć wzruszał dawał także do myślenia i przyprawiony był szczyptą humoru.

Zanim na scenie pojawili się uczniowie, dyrektor I LO Danuta Szczepanik złożyła wszystkim obecnym serdeczne świąteczne życzenia. Wśród zaproszonych na szkolną uroczystość znaleźli się m.in. emerytowani nauczyciele liceum oraz poseł Ryszard Bartosik i Starosta Dariusz Kałużny. Wśród dobrych życzeń płynących od gości zaczął tworzyć się magiczny nastrój nadchodzących świąt.

Całości dopełniły jasełka przygotowane przez uczniów I LO w Turku. W specjalnie przygotowanym programie znalazły się nie tylko wzruszające akcenty, przepięknie wykonane kolędy i świąteczne piosenki, ale też głębokie przesłania oraz zabawne odniesienia do ludzkiej codzienności.

Władysławów: Jasełka w Wyszynie
Turkowski MOPS z myślą o przyjaciołach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.