„Pasja, Profesja, Powołanie”, czyli warsztaty dla uczniów szkół średnich z zakresu kreowania własnej ścieżki zawodowej

Warsztaty z autoprezentacji iTurek.net

Podobnie, jak w roku ubiegłym Powiatowy Urząd Pracy zorganizował warsztaty z zakresu kreowania ścieżki zawodowej zorganizowane w ramach konkursu „Pasja, Profesja, Powołanie”. Przedsięwzięcie skierowane jest dla uczniów szkół średnich z terenu powiatu tureckiego.

Celem zorganizowanych zajęć było umożliwienie uczniom szkół średnich z terenu powiatu tureckiego poznanie siebie poprzez określenie zainteresowań, cech osobowości, predyspozycji. Uczestnicy byli bardzo zaangażowani i aktywnie brali udział w ćwiczeniach zmierzających do zaplanowania własnej ścieżki kariery zawodowej.

W środę, 30 października w ramach przedsięwzięcia odbyły się kolejne zajęcia, które poprowadzili przedstawiciele redakcji iTurek.net

Ich celem było umożliwienie uczniom szkół średnich z terenu powiatu tureckiego poznania technik autoprezentacji, niewerbalnej komunikacji oraz uzyskania wskazówek w jaki sposób mówić oraz prezentować się aby osiągnąć sukces. Uczestnicy dowiedzieli się, że świadoma i przemyślana autoprezentacja pozwala łatwiej zrealizować zamierzone cele i osiągnąć sukces.

Uczestnicy warsztatów byli bardzo zaangażowani i aktywnie brali udział w ćwiczeniach, które pokazać miały uczniom , że świadoma, odpowiednia i przemyślana autoprezentacja pozwala łatwiej zrealizować zamierzone cele i osiągnąć życiowy sukces.
Zapraszamy na Rajd Krajoznawczo- Historyczny
Powstańcza Zbiórka – kibice jednoczą siły z Teryto...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 27 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.