Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

To bal, na którym króluje młodość

Bal Gimnazjalny Turek

Uroczystym balem odliczanie do egzaminów rozpoczęli uczniowie ostatnich klas Szkoły Podstawowej nr 5 oraz nieistniejącego już Gimnazjum nr 1.

Bal był to wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że po raz pierwszy uczniowie zawitali w szkolne progi w wieczorowych kreacjach. Wyjątkowy, bo do otwierającego wieczór poloneza stanął podwójny rocznik - ramię w ramię tańczyli ostatni w historii gimnazjaliści i pierwsi od kilkunastu lat ósmoklasiści. Zanim jednak dumni rodzice mogli obserwować przepiękny, dostojny taniec swoich pociech zebranych powitała dyrektor szkoły Zdzisława Kośla, która podziękowała rodzicom i nauczycielom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Roztańczeni i roześmiani uczniowie tanecznie rozpoczęli ferie. Przed nimi jednak nie tylko czas odpoczynku, ale też przygotowań do zbliżających się egzaminów. I oczekiwanie na kolejne etapy wchodzenia w dorosłość.

Maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych zatańczyli P...
Wcielenie wielkopolskich ochotników na zimowe szko...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

----- w niedziela, 13 styczeń 2019 14:13

Z pewnością szacunek należy się dla pań uczących poloneza,bo było to bardzo duże wyzwanie, ponieważ niektórym na prawdę było ciężko liczyć do trzech czy "dygać" na raz.

Z pewnością szacunek należy się dla pań uczących poloneza,bo było to bardzo duże wyzwanie, ponieważ niektórym na prawdę było ciężko liczyć do trzech czy "dygać" na raz.:D
Gabi w niedziela, 13 styczeń 2019 11:41

Brawo uczniowie i Panie, które ich przygotowywały..... 36 par to jest spore wyzwanie

Brawo uczniowie i Panie, które ich przygotowywały..... 36 par to jest spore wyzwanie
Gabi w niedziela, 13 styczeń 2019 11:39

Brawo uczniowie i Panie, które ich przygotowywały... 36 par to jest spore wyzwanie

Brawo uczniowie i Panie, które ich przygotowywały... 36 par to jest spore wyzwanie :)
wtorek, 19 marzec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.