To bal, na którym króluje młodość

Bal Gimnazjalny Turek

Uroczystym balem odliczanie do egzaminów rozpoczęli uczniowie ostatnich klas Szkoły Podstawowej nr 5 oraz nieistniejącego już Gimnazjum nr 1.

Bal był to wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że po raz pierwszy uczniowie zawitali w szkolne progi w wieczorowych kreacjach. Wyjątkowy, bo do otwierającego wieczór poloneza stanął podwójny rocznik - ramię w ramię tańczyli ostatni w historii gimnazjaliści i pierwsi od kilkunastu lat ósmoklasiści. Zanim jednak dumni rodzice mogli obserwować przepiękny, dostojny taniec swoich pociech zebranych powitała dyrektor szkoły Zdzisława Kośla, która podziękowała rodzicom i nauczycielom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Roztańczeni i roześmiani uczniowie tanecznie rozpoczęli ferie. Przed nimi jednak nie tylko czas odpoczynku, ale też przygotowań do zbliżających się egzaminów. I oczekiwanie na kolejne etapy wchodzenia w dorosłość.

Maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych zatańczyli P...
Wcielenie wielkopolskich ochotników na zimowe szko...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

----- w niedziela, 13 styczeń 2019 14:13

Z pewnością szacunek należy się dla pań uczących poloneza,bo było to bardzo duże wyzwanie, ponieważ niektórym na prawdę było ciężko liczyć do trzech czy "dygać" na raz.

Z pewnością szacunek należy się dla pań uczących poloneza,bo było to bardzo duże wyzwanie, ponieważ niektórym na prawdę było ciężko liczyć do trzech czy "dygać" na raz.:D
Gabi w niedziela, 13 styczeń 2019 11:41

Brawo uczniowie i Panie, które ich przygotowywały..... 36 par to jest spore wyzwanie

Brawo uczniowie i Panie, które ich przygotowywały..... 36 par to jest spore wyzwanie
Gabi w niedziela, 13 styczeń 2019 11:39

Brawo uczniowie i Panie, które ich przygotowywały... 36 par to jest spore wyzwanie

Brawo uczniowie i Panie, które ich przygotowywały... 36 par to jest spore wyzwanie :)
środa, 26 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.