Uczniowie liceum pożegnali szkolne mury. Powrócą na maturę

Absolwenci I LO

Absolwenci turkowskiego liceum ogólnoksztłcącego koniec szkoły wspominać będą inaczej niż ich starsi koledzy. Świadectwa odbierali pojedynczo, ale nie szczególne okoliczności nie odebrały uroczystego charakteru temu wydarzeniu.

W turkowskim I Liceum Ogólnokształcącym naukę ukończyło w tym roku 274 uczniów. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa niemożliwe było zorganizowanie zakończenia roku szkolnego dla absolwentów w takiej formule, jak w latach poprzednich. Uczniowie nie spotkali się całymi klasami, aby wspólnie z wychowawcami i dyrekcją świętować koniec nauki i cieszyć się świadectwami. Nie oznacza to jednak, że podczas rozdania świadectw zabrakło uroczystej atmosfery. Absolwenci pojawiali się w szkole pojedynczo. Były jednak podziękowania, gratulacje, życzenia, wzruszenia i kwiaty.

Maturzyści powrócą w szkolne mury 8 czerwca. Na ten dzień wyznaczono bowiem początek egzaminów dojrzałości.

Dobra: Obchody 229. rocznicy uchwalenia Konstytucj...
Karol Fornalczyk "Oko w oko z wilkiem"

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.