Życzenia i wyróżnienia dla nauczycieli turkowskiego liceum

DEN w LO

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej przypada w niedzielę, 14 października. Nauczyciele i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Turku świętowali zatem dwa dni wcześniej - w piątek.

Dzień Edukacji Narodowej to święto, które daje okazję do złożenia podziękowań członkom grona pedagogicznego. Nauczyciele z turkowskiego liceum za swój trud i serce wkładane w codzienną pracę zostali wyróżnieni i nagrodzeni przez dyrekcję, władze powiatu oraz kuratorium.

W szczególny sposób do pedagogów zwrócił się starosta powiatu tureckiego - Mariusz Seńko.

- To święto, które pokazuje właśnie trud pracy nauczyciela, który na co dzień stara się przekazać swoją wiedzę w jak najlepszy sposób i czasami następuje zwątpienie. Natomiast myślę, że cel jest tak istotny, że zawsze udaje się zrealizować te założenia- mówił starosta.

Głos zabrała również dyrektor ogólniaka, Danuta Szczepanik, podkreślając wagę takich nauki w na każdym etapie życia. Specjalny prezent przygotowali dla grona pedagogicznego uczniowie, którzy nie tylko złożyli życzenia, ale też zaprezentowali się w programie artystycznym.

W piątkowe przedpołudnie nagrodę dyrektora LO odebrało aż 36 nauczycieli. Troje - Iwona Felisiak-Klecha, Agnieszka Rychlik oraz Paweł Żebrowski - odebrało wyróżnienia od starosty powiatu tureckiego. Albin Zańko natomiast został uhonorowany nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Świętowanie z przymrużeniem oka, czyli Dzień Eduka...
Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Tur...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.