Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Malanowie

WOŚP Malanów

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zapraszają na 30. FINAŁ WOŚP. Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc orkiestrę mogą przekazywać gadżety na licytację.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc ten szczytny cel przekazując na aukcję gadżety, rękodzieło, wypieki, upominki mogą kontaktować się z Centrum Kultury i Biblioteką Publiczną w Malanowie (w godzinach otwarcia).

Podczas finału, który odbędzie się 30 stycznia można będzie wylicytować: parasol Easy Sun 320x320 o kwadratowej czaszy wraz z podstawą, koszulkę Pol'and'rock Festival Poland i body dziecięce WOŚP, breloki, czapki, a nawet biżuterię. W godzinach dopołudniowych odbędzie się kwesta wolontariuszy na terenie Malanowa, Dziadowic i Przespolewa.


Pożar rozdzielni elektrycznej przy ul. Wyszyńskieg...
Gm.Turek: Auto dachowało we Wrzącej. Mężczyzna jec...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.