Władysławów: Loteria i szczepionki na festynie w Polichnie

Piknik Polichni

Ostatnią wakacyjną sobotę mieszkańcy Polichna (gmina. Władysławów) i okolic spędzili na rodzinnym festynie, pełnym atrakcji dla każdego. Oprócz dobrej zabawy na uczestników czekały jednak sprawy poważne, takie jak szczepienie przeciwko COVID-19.

Do wspólnej zabawy zaprosiło wszystkich Koło Gospodyń Wiejskich wraz z jednostką OSP Polichno. Korzystając ze wspaniałej pogody przygotowano mnóstwo atrakcji dla dużych i małych mieszkańców. Druhowie zadbali o to, aby nikt się nie nudził, a jednym z punktów sobotniego festynu był pokaz udzielania pierwszej pomocy. Jednostka w Polichnie otrzymała również od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie zestaw ratowniczy, który z pewnością przyda się podczas udziału w akcjach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa i oczywiście dmuchane zamki, na których dzieci mogły szaleć do woli. Środki, które zebrano m.in. podczas sprzedaży losów, zostaną przeznaczone na prace remontowe w strażnicy.

Podczas pikniku w specjalnym mobilnym punkcie można było również zaszczepić się przeciwko COVID-19.


Brudzew: Festyn na zakończenie wakacji w Izabelini...
Rondo de Gaulle’a w Turku? Czyli jakie miasto, tak...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 18 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.