Kawęczyn: OSP Będziechów i OSP Głuchów najlepsze w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Żdżarach

Druhny i druhowie wzięli dzisiaj, tj. 19 sierpnia udział w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się w gminie Kawęczyn. Upał nie sprzyjał rywalizacji, jednak mimo to druhny i druhowie spisali się znakomicie.

Zawody odbyły się dzisiaj, tj. 19 sierpnia w miejscowości Żdżary w gminie Kawęczyn. Składały się one ze sztafety pożarniczej 7 x 50 metrów z przeszkodami oraz z ćwiczeń bojowych.

Wyniki dzisiejszej rywalizacji przedstawiają się następująco:
W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zwyciężyli druhowie z Będziechowa.

Wśród pań pierwsze miejsce zajęła drużyna z Głuchowa, a drugie zajęła reprezentacja ze Żdżar.

Pierwsze miejsce w rywalizacji mężczyzn zajęła OSP z Głuchowa, za nimi uplasowali się kolejno strażacy z Będziechowa, Kowali Pańskich, Żdżar, Kawęczyna i Tokar.

W ramach zawodów po raz drugi w historii rozegrano także konkurs musztry, w którym najlepsza okazała się Ochotnicza Straż pożarna z Będziechowa.

Najmłodszym zawodnikiem zawodów był Jakub Konciak z OSP Będziechów, a najstarszym - Sławomir Siemiątkowski z OSP Żdżary.

 

 
Waldemar Trojan będzie walczył o fotel burmistrza....
Malanów: „Rodzi ta ziemia cierń i oset, ale dzięki...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 26 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.