Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Sukces Dawida Robakowskiego na Mistrzostwach Polski

Dawid Robakowski

Dawid Robakowski zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego we Władysławowie wywalczył tytuł V-ce Mistrza Polski w zawodach wielobojowych rozgrywanych w Krakowie.

W dniach 8-9 czerwca w stolicy Małopolski odbywały się Mistrzostwa Polski w Wielobojach. O medale rywalizowali zarówno seniorzy, juniorzy jak i młodzicy. W tej ostatniej kategorii rywalizowali podopieczni trenera Bartłomieja Wiśniewskiego tj. Dawid Robakowski i Jakub Milczuk. Chłopcy spisali się znakomicie. Jakub uplasował się na 8 miejscu a Dawid zdobył srebrny medal. Wielobój w kategorii młodzika składa się z 5 konkurencji. Zawody rozgrywane są w biegu na 110 m ppl, skok w dal, pchnięcie kulą, skok wzwyż i bieg na 1000 m.