Turkowianie trenowali z Marcinem Różalskim

Marcin Różalski w Turku

Sport poprawia kondycję, kształtuje charakter i pozwala nabrać sił. Tego wszystkiego można dokonać szybciej i bardziej efektywnie, jeśli doświadczeniem i wiedzą wspiera mistrz . Tak właśnie było podczas treningu z Marcinem Różalskim.

Dzisiaj, tj. 8 września do „Domu Strażaka” w Turku zawitała wyjątkowa osoba. Marcin Różalski to 8- krotny amatorski mistrz Polski w kickboxingu, amatorski wicemistrz Europy, zawodowy mistrz Polski w boksie tajskim, finalista turnieju K-1 European League, międzynarodowy mistrz Polski w wadze ciężkiej w formule K-1, mistrz świata ISKA w wadze ciężkiej (K-1), mistrz świata WKA w wadze superciężkiej.

Właśnie z tym sportowcem mieli okazję trenować mieszkańcy Turku i okolic. Marcin Różalski przywitał się ze wszystkimi, a następnie bez zbędnych słów rozpoczął trening. Sama wypełniona była po brzegi, a trening wcale nie należał do łatwych. Ćwiczenia siłowe, sprawnościowe czy wskazówki dotyczące odpowiedniej techniki to tylko niektóre z poruszanych podczas zajęć aspektów.

Najważniejsze jednak było doświadczenie Marcina Różalskiemu, bowiem właśnie w ten sposób najwiecej można nauczyć innych.

Spotkanie zorganizowane było przez Striker Turek.
 
Tuliszków: „To dopiero przedwiośnie nasze…”
Władysławów: Międzypowiatowe Artystyczne Spotkania...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 26 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.