W Nowy Rok z Naturhouse!

Naturhouse

Powitaliśmy Nowy Rok, a wraz z nim złożyliśmy postanowienia. Jak często obiecałeś sobie, że zadbasz o swoje zdrowie i figurę? Ile razy w tym postanowieniu wytrwałeś? Co sprawiało, że założony cel kończył się fiaskiem?

Często podejmując wyzwanie odchudzania pozostajemy z tym sami. Próbujemy ugotować coś lekkiego, nie smakuje nam- zniechęcamy się. Nieosiąganie pożądanych efektów przynosi kolejne zniechęcenie. Dodatkowo ciągle czujemy się głodni – poddajemy się.

Nie musi to tak wyglądać!
Każdy chciałby pozbyć się kilogramów szybko i drastycznie. Najpierw jednak należy znaleźć i wyeliminować przyczynę ich gromadzenia, tak aby zniknęły bezpowrotnie. Aby zmienić swoje nawyki i osiągnąć założony - realny cel, potrzeba czasu. Pomoże Ci w tym dietetyk.

Jak wygląda odchudzanie w Naturhouse?
Po pierwsze: jesteś pod stałą opieką dietetyka. Cotygodniowe spotkania pomagają kontrolować właściwy przebieg diety. Nie ma czasu na podjadanie!

Po drugie: odpowiednio dobrana dieta. Jadłospisy są łatwe w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników, lekkie i smaczne! Jadłospis dobierany jest do potrzeb, uwzględnia choroby towarzyszące i tryb życia.

Po trzecie: suplementacja. Suplementy na bazie roślin i ziół wspomagają proces odchudzania, odpowiednio dobrane uderzają w czułe punkty. Pomagają przyspieszyć metabolizm, spalić tkankę tłuszczową, czy pozbyć się zatrzymanej wody.

Umów się na konsultację! Zadzwoń 730 626 263 !

Przekonaj się już dziś, że realizacja noworocznych postanowień może być łatwa, przyjemna i zakończyć się sukcesem! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Naturhouse – zważ się, zmierz i porozmawiaj ze specjalistą. Zobacz, że odchudzanie nie musi wiązać się z niesmaczną dietą i uczuciem pustego żołądka.
Wszyscy razem dla Arka Siwczyńskiego
Turkowianie przywitali Nowy Rok z Szymonem Chodyni...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 26 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.