Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

O portalu

25 stycznia 2013 roku w Turku i w powiecie tureckim uruchomiliśmy nowy portal internetowy iTurek.net. Mamy nadzieję, że portal stanie się ważnym ogniwem łączącym różnych ludzi i różne środowiska z naszego regionu. Swoim działaniem planujemy objąć nie tylko miasto Turek, ale także wszystkie gminy z powiatu takie jak: Przykona, Tuliszków, Kawęczyn, Władysławów, Malanów, gm. Turek, Dobra oraz Brudzew.

Chcemy być wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego. Będziemy zapowiadać i opisywać wydarzenia, oraz spotykać się z ciekawymi ludźmi. Jako redakcja iTurek.net pragniemy, aby portal kojarzył się nie tylko z informacją, ale przede wszystkim z wiedzą. Wiedzę tę będziemy przekazywać w sposób rzetelny i obiektywny. Oprócz bieżących informacji na naszej stronie znajdą Państwo również: blogi tematyczne, bezpłatne porady prawne oraz zakładkę poświęconą organizacjom pozarządowym.

Od strony technicznej warto zaznaczyć, że nowopowstały portal jest połączeniem prostych i funkcjonalnych rozwiązań. Wchodząc na iTurek.net uwagę użytkowników niewątpliwie zwróci nowoczesny Web design. Estetyczne napisy, harmonijne współistnienie poszczególnych elementów oraz właściwie dobrane i tematycznie ułożone informacje pozwalają na szybkie zapoznanie się ofertą portalu internetowego.

Mamy nadzieję, że portal iTurek.net spełni Państwa wymagania i już wkrótce stanie się najchętniej odwiedzanym portalem w regionie. Chcemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi. Czekamy na Państwa listy, opinie oraz ciekawe artykuły. Zapraszamy do współpracy.

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk
ul. Kwiatowa 24,
62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.