Bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzą strażacy z OSP Turek

Strażacy z OSP Turek

Dla strażaków z OSP w Turku nie ma rzeczy niemożliwych. Wigilia zorganizowana przez druhów ochotników nie tylko pełna była ciepła i wzajemnej życzliwości, ale również wyjątkowo dla nich pojawił się wyczekiwany przez wszystkich śnieg.

Strażacy z Turku spotkali się w sobotę, 22 grudnia aby złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy wspólnie udali się na turkowski rynek, gdzie zrobili pamiątkowe zdjęcia. Śnieg wytworzony z piany gaśniczej sprawił, że druhowie poczuli wyjątkowy świąteczny klimat.

Strażacy złożyli sobie życzenia oraz podzielili się opłatkiem. Nie zapomnieli również o mieszkańcach miasta którym służą każdego dnia. Z naszą pomocą przekazują wszystkim pięknych, radosnych i bezpiecznych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
 
Władysławów: Nowy samochód „Alfred” dla OSP Kuny
Dobra: Spotkanie opłatkowe strażaków z gminy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.