Kierowca znieważył policjantów. Sprawdzą, czy nie prowadził pod wpływem alkoholu

KPP Turek

Kara grzywny oraz pozbawienia wolności może czekać kierowcę, który znieważył policjantów po tym, jak zatrzymano go, aby sprawdzić czy nie prowadził pojazdu będąc pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedizele, 6 września. Jeden z mieszkańców ul. Niepodległości zgłosił funkcjonariuszom, że kierowca suzuki może być pod wpływem alkoholu. Niestety próba zatrzymania obywatelskiego nie udała się i mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, zanim funkcjonariusze policji przystąpili do interwencji. Mężczyzna zatrzymany został w miejscu zamieszkania i zabrany na komendę.

Kierowca suzuki nie chciał poddać się badaniu alkomatem, więc konieczne było pobranie krwi do badań na zawartość alkoholu. Na dodatek wobec funkcjonariuszy sprawujących swoje czynności służbowe odnosił się arogancko, więc odpowiadać będzie za znieważenie policjantów. Mężczyźnie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz znieważenie funkcjonariuszy może grozić grzywna oraz pozbawienie wolności.

Malanów: Radni uczcili pamięć sołtysa i wprowadzil...
Spotkaj się Łukaszem Orbitowskim

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Aka w czwartek, 10 wrzesień 2020 12:35

W poniedziełek był nie nie 6 lecz 7 września.

W poniedziełek był nie nie 6 lecz 7 września.
Gość
piątek, 30 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.