Gm.Dobra: Odnaleziono ciało 17-latka w Kościankach

Image_1

Około godziny 13.10 odnaleziono ciało 17-latka, który we wtorek utonął w zbiorniku Jeziorsko, w miejscowości Kościanki (gmina Dobra).

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 7 sierpnia przed godziną 17.00. O wczorajszej akcji pisaliśmy tutaj:

https://iturek.net/fakty/gmina-dobra-mlody-chlopak-zniknal-pod-woda-trwaja-poszukiwania

Jak relacjonuje Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zduńskiej Woli trójka młodych ludzi, w wieku około 17 lat, chciała dostać się z plaży na wyspę oddaloną o około 200 metrów. Chłopacy weszli do wody, a towarzysząca im dziewczyna została na brzegu. Po przejściu około 30 metrów od brzegu było miejsce, gdzie woda jest bardzo głęboka. Nastolatkowie zaczęli się topić, a na pomoc ruszyli obserwujący wszystko plażowicze. Dwóch chłopaków uratowano, ale jeden zniknął pod wodą. Natychmiast wezwano pomoc.

Wczoraj do późnego wieczora nastolatka poszukiwały jednostki WOPR ze Zduńskiej Woli, a także straże pożarne z Proboszczowic, Dobrej, Turku i Sieradza, a także grupa ratownicza z Konina. Na miejscu był również ambulans wodny oraz policja. Ciało chłopaka odnaleziono dziś po godzinie 13.00.

„Babskie” samorządy w powiecie tureckim, czyli w k...
Pielgrzymi z Turku wyruszyli na Jasną Górę

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.