Tuliszków: Sprawca włamania zatrzymany

policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie w toku bezpośrednio podjętych czynności ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do sklepu przy stacji benzynowej ARS OIL w Tuliszkowie.

Około godziny 4 nad ranem na terenie stacji benzynowej ARS OIL doszło do włamania. Po zawiadomieniu ze strony pracownika stacji, który po przyjściu do pracy zauważył ślady kradzieży, w wyniku bezpośrednio podjętych działań przez policjantów Komisariatu Policji w Tuliszkowie oraz policjantów Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Turku, ustalono i zatrzymano sprawcę przestępstwa. Jak się okazało 32. letni mieszkaniec Tuliszkowa, który wybijając szybę metalową rurką dostał się do wnętrza sklepu, skąd skradł pieniądze w kwocie 1600 zł, 2 butelki 0,5 l alkoholu, 2 butelki 0,5 l napoju oraz 4 paczki papierosów.

Sprawca przestępstwa do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia został osadzony w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji w Turku. W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania sprawcy udało się odzyskać większość pieniędzy oraz skradzionego towaru.

Za powyższy czyn grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.


Postępowanie za brak deklaracji na odpady
Umowa na 800 tys. zł dla szpitala podpisana

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 30 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.