Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: III m-ce dziewcząt w Ogólnopolskich Mistrzostwach Dzieci w Unihokeju

Image_3

W dniach 16-17.06.2018r w Łochowie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Dzieci w Unihokeju, w stawce 16 zespołów z całej Polski w kategorii dziewcząt rocznik 2006 i młodsze znalazły się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Brudzewie.

Był to pierwszy udział dziewcząt z Brudzewa w tak dużej imprezie organizowanej w Polsce i został uwieńczony sukcesem. Po dwóch dniach zmagań boiskowych zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Brudzewie wywalczyły trzecie miejsce w Polsce.

Warte podkreślenia jest również to , że do szóstki najlepszych zawodniczek turnieju, wybrana została Estera Malesza z Brudzewa, otrzymując indywidualną nagrodę.

Skład Brązowych medalistek: bramkarka – Anita Ignaczak, Martyna Szymaniak, Weronika Wróblewska, Patrycja Kokoszko, Karina Gęziak, Weronika Majchrzak, Gabrysia Chałupniczak i Estera Malesza.

Chciałbym, podziękować instytucją i osobą prywatnym, dzięki którym wyjazd na tą imprezę udało się zorganizować, tj: Gminie Brudzew, Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Brudzewie, firmie Gardenia z Brudzewa i Grzegorzowi Ratajczykowi