Tuliszków: Prace w Piętnie zostały zakończone

W Piętnie w dniu 30.10.2020 r. zakończono prace związane z realizacją projektu „Oczyszczanie stawu oraz zagospodarowanie terenu w miejscowości Piętno”.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Tuliszków: Pożar budynku mieszkalnego na Marii Skłodowskiej- Curie

Do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Tuliszków doszło dzisiaj, tj. 26 listopada. Ogień objął część dachu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Tuliszków: Ruszyła zbiórka na nowy dach dla poszkodowanych w pożarze

W środę, 11 listopada małżeństwo z miejscowości Tarnowa (gmina Tuliszków) straciło dach nad głową po tym, jak w ich domu wybuchł pożar. Ruszyła internetowa zbiórka, która ma pomóc odbudować to, co strawił ogień.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Pożar budynku mieszkalnego w Tarnowie. Rodzina bez dachu nad głową

Do pożaru budynku jednorodzinnego doszło dzisiaj rano w miejscowości Tarnowa w gminie Tuliszków. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak rodzina straciła prawie cały dobytek.

  1 komentarz
1 komentarz

Tuliszków: „Kto nakręca spiralę nienawiści?” Kwiaty i znicze pod domami radnych

W tegoroczny Dzień Zaduszny kilku radnych miejskich z gminy Tuliszków znalazło pod swoimi domami kwiaty i znicze. Sprawę w mediach społecznościowych opisał wiceprzewodniczący rady Witt Bryliński. Według niego jest to życzenie śmierci.

  6 komentarze
6 komentarze

Burmistrz Tuliszkowa zarażony koronawirusem. Pracownicy urzędu na kwarantannie

Burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman jest zarażony koronawirusem. Szybko podjęto odpowiednie kroki, a pracownicy, którzy mieli z nim kontakt zostaną skierowani na kwarantannę. 
 
  7 komentarze
7 komentarze

Tuliszków: Medalista Olimpijski Marian Tałaj na campie szkoleniowym

W dniach 9-11 października w Tuliszkowie odbył się camp szkoleniowy, w tych dniach Tuliszków gościł kluby z województwa Wielkopolskiego oraz medalistę Igrzysk Olimpijskich Marian Tałaj.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

6 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w której startowali zawodnicy UKS Judo w Tuliszkowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Piętno pięknieje!- w ramach X edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”

W Piętnie trwają prace związane z realizacją projektu „Oczyszczanie stawu oraz zagospodarowanie terenu w miejscowości Piętno”. Piętno pięknieje!

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Kolejne dofinansowanie dla gminy

Pomiędzy Gminą i Miastem Tuliszków a firmą Trans-Spili Spółka z o.o. z Lichenia Starego została podpisana umowa na realizację inwestycji pn. „Przebudowa drogi w m. Sarbicko”.

  2 komentarze
2 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.