Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Wyjątkowa frekwencja podczas akcji poboru krwi w OSP Feliksów

W czwartek, 13 czerwca odbyła się kolejna akcja poboru krwi w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Feliksowie. Frekwencja dopisała, a chętnych by pomagać z każdą podejmowaną inicjatywą jest więcej.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Grzegorz Kasdepke w CKiBP

Grzegorz Kasdepke to jeden z najbardziej cenionych i lubianych autorów książek dla dzieci w Polsce. Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie miało zaszczyt gościć pisarza 12.06.2024 r. Na spotkanie zostali zaproszeni uczniowie klas IV-VI ze szkół podstawowych w Dziadowicach, Malanowie oraz Miłaczewie.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Podpisano umowę na montaż instalacji fotowoltaicznych dla potrzeb oczyszczalni ścieków

W środę 22 maja wójt gminy Malanów podpisał umowę na montaż instalacji fotowoltaicznych dla potrzeb oczyszczalni ścieków w Malanowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Dzień Rodziny pełen czaru i wartości

29 maja w szkole w Miłaczewie odbył się kolejny Dzień Rodziny. Wszyscy bardzo lubią to święto, ponieważ jest ono doskonałą okazją do tego, aby uświadomić sobie jak wiele właśnie od rodziny zależy.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów świętuje! Zabawy nie przerwał nawet deszcz

Za nami pierwszy dzień wyjątkowej imprezy w Malanowie. Tradycyjnie już Dni Malanowa odbywają się na boisku piłkarskim przy ulicy parkowej. Na mieszkańców czeka wiele emocji zarówno sportowych, jak i tych muzycznych. Na sobotnie wydarzenie przybyły tłumy. Każdy bawił się znakomicie, a pozytywnych emocji nie było końca.

  0 komentarze
0 komentarze

Wór medali dla Turku podczas XXV Mistrzostw Wielkopolski KyokuShin Karate

W dniu 18 maja odbyły się XXV Mistrzostwa Wielkopolski KyokuShin Karate Okręgowego Związku Karate w Poznaniu . Organizatorem turnieju był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin w Malanowie kierowany przez sensei Daniela Pakułę 4 dan. W Mistrzostwach wystartowało blisko 190 zawodników z Wielkopolski, w konkurencji Kata i Kumite, które były rozgrywane na trzech tatami.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Festyn Rodzinny pełen atrakcji i niespodzianek

13 maja, w ciepłe i słoneczne popołudnie cała społeczność przedszkolna zebrała się na placu przedszkolnym, by po kilku latach przerwy rozpocząć tak długo wyczekiwany Festyn Rodzinny 2024.

  0 komentarze
0 komentarze

Europoseł powinien służyć mieszkańcom, którzy go wybrali. Wojciech Kolarski gościł w powiecie tureckim

O konieczności ochrony polskiego rolnictwa przed Zielonym Ładem, o pakcie migracyjnym i o tym, jak powinna wyglądać pozycja Polski w Unii Europejskiej rozmawiano podczas wizyty Sekretarza Stanu Wojciecha Kolarskiego w powiecie tureckim. Minister odwiedził gospodarstwo rolne w gminie Malanów i spotkał się z mieszkańcami gminy Tuliszków.

  8 komentarze
8 komentarze

Malanów: Strażacy świętowali w Grąbkowie

Tegoroczne obchody Gminnego Dnia Strażaka w Gminie Malanów odbyły się 11 maja br. Gospodarzem obchodów była jednostka OSP Grąbków. Tradycyjnie strażackie świętowanie rozpoczęto od mszy św. w intencji strażaków, której przewodniczył ks. prałat Stanisław Płaszczyk.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Przed samorządem dużo ciężkiej pracy. Wójt i radni złożyli przysięgę

Wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak oraz radni wybrani przez mieszkańców podczas kwietniowych wyborów, 6 maja złożyli uroczystą przysięgę otwierając tym samym IX kadencję samorządu terytorialnego.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.