Malanów: "To musi się powieść" czyli Magiczna Noc Bibliotek

Noc Bibliotek to coroczne święto czytelników i czytelnictwa. Akcja promująca książki i biblioteki odbyła się po raz ósmy. Oczywiście wśród bibliotek uczestniczących w tym projekcie nie mogło zabraknąć Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Wiesław Drabik i przedszkolaki

W Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania czyli 29.09.2022 r., Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zorganizowało spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem. Na spotkanie przybyły przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Malanowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Gmina przekaże dotacje na rzecz PSP w Turku

5 tys.zł przekaże gmina Malanów w formie dotacji na rzecz Komendy Powiatowej PSP w Turku z przeznaczeniem na pokrycie części kosztów zakupu sprężarki do ładowania butli dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Umowa na remont instalacji CO i pomieszczeń w budynku Ośrodka Zdrowia podpisana

W poniedziałek 26 września podpisano umowę w ramach której budynek Ośrodka Zdrowia w Malanowie przejdzie remont. W obiekcie przy ul. Tureckiej 6 zaplanowano m.in remont instalacji CO i pomieszczeń na parterze budynku.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Właśnie spełniły się marzenia. Rozbudowa podstawówki w Dziadowicach zakończona

Budowa sali sportowej i rozbudowa Szkoły Podstawowej w Dziadowicach (gmina Malanów) to inwestycja od lat wyczekiwana przez mieszkańców. Nie dziwi zatem, że otwarcie nowych obiektów świętowano w uroczystej oprawie.

  1 komentarz
1 komentarz

Prawdziwa „Malanowska Jesień” zawitała do Celestyn

Cudowna wrześniowa pogoda towarzyszyła uczestnikom biegu zorganizowanego dzisiaj, tj, 24 września na terenie gminy Malanów. W wyśmienitych nastrojach i pełni optymizmu zawodnicy stanęli na starcie.

  1 komentarz
1 komentarz

Malanów: Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Festiwal Biegowy dla dzieci i młodzieży

Mimo nieprzyjemnej pogody mieszkańcy Malanowa i okolic licznie stawili się na Festiwalu Biegowym. Wydarzenie odbyło się w sobotę, 17 września na terenie boiska piłkarskiego.

  0 komentarze
0 komentarze

XVI Plener Malarski „Malowniczy Malanów" w Dziadowicach Folwarku

W sobotę 10 września 2022 r. Malanów i okolice wydawały się szare i smutne, chmury wisiały nisko, spadały pierwsze krople deszczu. Pomimo tak niesprzyjającej pogody Stowarzyszenie „Nadzieja” w Malanowie we współpracy z Centrum Kultury i Biblioteką Publiczną zorganizowało XVI Plener Malarski” Malowniczy Malanów”.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Podsumowanie konkursu na najładniejszą posesję w gminie

Za nami już druga edycja konkursu na najładniejszą posesję w Gminie Malanów. Tym razem komisja konkursowa musiała wybrać trzy posesje spośród zgłoszonych. Praca taka wydaje się lekka, łatwa i przyjemna, tymczasem łamanie głowy było niemałe. Tu pięknie a tam jeszcze piękniej.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.