Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Nowy wóz dla OSP jeszcze w tym roku

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku druhowie z OSP Brudzew powitają w swojej jednostce nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Jest to możliwe dzięki pozyskaniu przez samorząd środków z funduszy unijnych.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Sportowa sobota, czyli Biegi Kasztelańskie pełne atrakcji

Za nami XXVIII Biegi Kasztelańskie! Pogoda dopisała, a emocji było wiele. Było to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla sportowców, ale również dla całych rodzin, które tego dnia bawiły się znakomicie.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Biegi Kasztelańskie już w sobotę! Zapraszamy

Wszystkich miłośników dobrej zabawy oraz sportu zapraszamy na XXVIII Biegi Kasztelańskie. Już w ten weekend zapowiada się wielka impreza zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Strażacy z całego powiatu świętowali w Chrząblicach

Za nami Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. W tym roku odbyły się one w gminie Brudzew w miejscowości Chrząblice. Właśnie ta jednostka obchodziła 100-lecie swojego istnienia i właśnie z tej okazji nadany został jej nowy sztandar. Uroczystość połączona była z mszą świętą w kościele parafialnym w Galewie. Wydarzenie było również okazją do uhonorowania najbardziej zasłużonych strażaków.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Zapraszamy na koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej

Brudzew gra na chwałę Matki Boskiej Królowej Świata patronki Brudzewskiej tradycji grania przez cały maj pieśni z brudzewskiej strażnicy.
Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Brudzewie, działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury „Wozownia” zaprasza 19 maja mieszkańców Powiatu Tureckiego do wysłuchania niepowtarzalnego koncertu poświęconego Maryi i Duchowi Świętemu.

Czytaj dalej
  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Brudzew: Wójt i radni rozpoczęli prace

We wtorek, 7 maja wójt oraz nowa rada gminy Brudzew oficjalnie rozpoczęli prace w IX kadencji samorządu. Nie brakowało gratulacji i podziękowań, ale też zapadły pierwsze ważne decyzje.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Cezary Krasowski bez kontrkandydata. Włodarz ponownie wójtem

Jednym z kandydatów ubiegających się o fotel wójta, który nie miał kontrkandydata jest Cezary Krasowski. Ponownie będzie on więc wójtem gminy Brudzew.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Drużyna z Brudzewa zwycięzcą Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP

Za nami Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych, który odbył się w Brudzewie. Zawodnicy nie tylko aktywnie spędzili czas, ale również mieli okazję dobrze się bawić.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Zebranie wiejskie zadecydowało o zmianie władzy w Brudzewie

Po dwóch kadencjach urzędowania z funkcją sołtysa pożegnać się musiał Zbigniew Synenko. Zastąpi go 44-letni Roman Stusek. Wspomogą go Kaszyński, Kokorzycka, Krych i Suleja.

Czytaj dalej
  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Brudzew: Kamizelki odblaskowe od Wójta Gminy

Dzisiaj tj. 6 lutego podkom. Dorota Grzelka p.o. Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Turku wraz z dzielnicową gminy Brudzew sierż.sztab. Justyną Grabowską odebrały z rąk Wójta Gminy Brudzew Cezarego Krasowskiego kamizelki odblaskowe.

Czytaj dalej
  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.