HolidayPark.pl — jak zaplanować idealny weekend nad morzem z rodziną?

Planowanie weekendu nad Morzem Bałtyckim z rodziną nie musi być skomplikowane. Ważne jest, by znaleźć odpowiednie zakwaterowanie, które spełni oczekiwania każdego członka rodziny. Serwis HolidayPark.pl to narzędzie, które pomoże w tej kwestii. Jak skorzystać z jego oferty, by weekend nad morzem był niezapomniany?

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Najbardziej znani święci w religii katolickiej

W religii katolickiej kult świętych odgrywa ważną rolę. Są oni wzorami do naśladowania, przewodnikami duchowymi i orędownikami przed Bogiem. Wiele postaci świętych zyskało ogromną popularność i ich kult przekracza granice krajów i kontynentów.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Gm. Turek: Miliony na inwestycje drogowe w Słodkowie Kolonii i Obrzębinie

Ponad półtora miliona złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg pozyskała gmina Turek na przebudowę istniejących oraz budowę nowych dróg. Umowy na przekazanie wspomnianych środków podpisano w poniedziałek, 25 września.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Ponad 500 osób wzięło udział w Integracyjnym Rajdzie „Pieczonego Ziemniaka”

Mimo wczorajszej niepogody dzisiaj wyszło słońce. Jak zawsze mówi prezes Dariusz Grajkowski pogoda jest zamówiona, kiedy organizowane są przez PTTK Turek imprezy plenerowe, w tym XXIII Integracyjny Rajd Turystyczny „Pieczonego Ziemniaka”. To dzisiaj, 24 września zaświeciło słońce.

  0 komentarze
0 komentarze

Ubezpieczenia samochodowe - najczęściej popełniane błędy

Posiadanie własnego pojazdu to nie tylko przywilej, ale również obowiązek. Każdy właściciel auta, aby poruszać się legalnie po drogach, potrzebuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a więc popularne OC. Niestety, właściciele samochodów dopuszczają się wielu błędów, które mogą okazać się kosztowne. Jakie błędy są najczęściej spotykane przy zakupie OC samochodu? Czego warto się ustrzegać? Zapraszamy do przeczytania artykułu poniżej.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Obywatelki i obywatele na przytupajce z okazji 50.lecia gminy

Uczciwa, solidarna, po pierwszej interwencji milicji obywatelskiej impreza odbyła się w sobotę, 23 września w Przykonie. Obywatelki i obywatele, po skończonej pracy wzięli udział w „Przykuńskiej Przytupajce” z okazji 50.lecia gminy.

  0 komentarze
0 komentarze

.

.

  0 komentarze
0 komentarze

Pełne pozytywnej energii "Biegi Malanowska Jesień"

Idealnej pogody oraz wiele pozytywnej energii doświadczyli uczestnicy XVII Biegów Malanowska Jesień. Jak co roku wydarzenie cieszyło się dużą popularnością, a zawodnicy z uśmiechami na twarzach dotarli do mety.

  0 komentarze
0 komentarze

Wielkopolska zaprasza na Smaki Regionów

Samorząd Województwa Wielkopolskiego, jak co roku, zaprasza na swoje stoisko podczas Targów „Smaki Regionów”. Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Związek Województw RP. Tegoroczna edycja jednego z najsmaczniejszych wydarzeń kulinarnych, w którym prezentowane będą produkty regionalne niemal z wszystkich zakątków Polski potrwa od 29 września do 1 października, w pawilonie 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  0 komentarze
0 komentarze

Powstają bloki z mieszkaniami komunalnymi

Na Osiedlu Wyzwolenia nieprzerwanie trwa budowa dwóch bloków komunalnych. Prace weszły w etap wykończeniowy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.