Czy aplikacje bukmacherskie na telefon są bezpieczne? Sprawdzamy BETFAN

Typerzy bukmacherskich zakładów sportowych coraz częściej korzystają z aplikacji mobilnych. Dobrym przykładem jest BETFAN, jednak czy jest to bezpieczne?

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Rewelacyjny występ judoków z KS Judo Turek GKS Kasztelania Brudzew na Ogólnopolskim Turnieju Judo w Przemęcie

24 września zawodnicy starali się z najmocniejszymi klubami w Polsce ( 20 klubów, przeszło 300 zawodników )aby wywalczyć dla naszej ekipy tak wspaniałe sukcesy :

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Gm. Turek: Będą szczepić seniorów przeciwko grypie

Trwa konkurs ofert na wybór realizatora „Programu szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla mieszkańców Gminy Turek w wieku 65 lat i więcej na lata 2019 – 2023" w 2022 roku. Szczepieniami ma zostać objętych ponad setka seniorów. 
 
  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Smaczne i wesołe obchodni Europejskiego Dnia Języków

Była pizza, rogaliki, jajka na bekonie, wokalne popisy i teleturniej wiedzowy - tak w Szkole Podstawowej w Natalii świętowano Europejski Dzień Języków. Atrakcji nie brakowało, a cała społeczność szkolna doskonale się bawiła. 
 
  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Mieszkańcy zdecydowali - będzie rewitalizacja Żabieńca i oświetlenie na stadionie

Dwa projekty wybrane przez mieszkańców Tuliszkowa zostaną wpisane do przyszłorocznego budżetu. Będzie to rewitalizacja Żabieńca i budowa oświetlenia na stadionie. Do podziału w ramach Tuliszkowskiego Budżetu Obywatelskiego była kwota 180 tys.zł.

  0 komentarze
0 komentarze

Integracyjny Rajd Turystyczny „Pieczonego Ziemniaka” już w niedzielę

Wszystkich miłośników przygód i aktywnego wypoczynku zapraszamy na XXI Integracyjny Rajd Turystyczny „Pieczonego Ziemniaka”. Jak zawsze uczestników wydarzenia czeka wspaniała zabawa i wiele niespodzianek.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Trwa rozbudowa drogi w miejscowości Bądków Drugi

Miło nam poinformować, że właśnie trwa inwestycja pn. ,,Rozbudowa drogi w miejscowości Bądków Drugi".

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Będą drogi i parkingi. Umowa na kolejne dokumentacje podpisana

W wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „Sporządzanie dokumentacji projektowych na drogi i parking na terenie Gminy i Miasta Tuliszków” wyłoniono wykonawcę - Biuro Projektów Budowlanych sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku.

  1 komentarz
1 komentarz

Aromatyczne i energetyczne spotkanie z kawą w Zespole Szkół Technicznych w Turku

O tym skąd pochodzi kawa, jakie są jej rodzaje, a przede wszystkim jak smakuje można było dowiedzieć się dzisiaj, tj.4 października w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Właśnie tam już przy wejściu czuć było wspaniały aromat, a całość poparła przydatna i ciekawa wiedza.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Spotkanie z policjantem w Przedszkolu Samorządowym nr 7

W dniu 4 października 2022r. w ramach profilaktyki bezpieczeństwa w Przedszkolu Samorządowym nr 7 im. Misia Uszatka w Turku odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Turku.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.