Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Radni jednogłośnie za Środowiskowym Domem Samopomocy w Małoszynie

Z dniem pierwszego 1 grudnia tego roku w gminie Władysławów utworzony zostanie Środowiskowy Dom Samopomocy, którego siedzibą będzie budynek po byłej podstawówce w Małoszynie. Uchwałę w tej kwestii radni przyjęli podczas ubiegłotygodniowej sesji.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Rodzinny Dzień Dziecka pełen atrakcji

Zabawy, konkursy, a nawet… produkcja biżuterii - w ten sposób najmłodsi mieszkańcy gminy Władysławów świętowali Dzień Dziecka. Atrakcji nie brakowało, a w radosne spędzanie niedzielnego (9 czerwca) popołudnia włączyły się całe rodziny.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Nie bądź żyła, oddaj krew, czyli kolejna udana zbiórka krwi za nami

Za nami kolejna akcja poboru krwi, która odbyła się w OSP Władysławów. Nikt nie był żyłą, a krew oddało łącznie 28 osób.

  0 komentarze
0 komentarze

Beata Szydło po latach znów we Władysławowie. Była premier zachęcała do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego

W czwartkowe (23 maja) popołudnie w centrum Władysławowa pojawili się kandydaci Prawa i Sprawiedliwości, którzy w czerwcowych wyborach ubiegać się będą o mandat do Europarlamentu. Do udziału w głosowaniu na nich zachęcała była premier, a obecnie europosłanka - Beata Szydło.

  9 komentarze
9 komentarze

Władysławów: Sprawdzian wiedzy o zdrowiu z gościem specjalnym. Karol Okrasa opowiadał o kuchni i nie tylko

Szkoła Podstawowa we Władysławowie była gospodarzem siódmej już edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu. Gościem specjalnym był kucharz, autor i prezenter telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej - Karol Okrasa.

  0 komentarze
0 komentarze

Nie bądź żyła! Oddaj krew! Twoja krew ratuje życie!

Już w ten weekend zapraszamy do udziału w akcji poboru krwi. Odbędzie się ona w Sali OSP we Władysławowie. Warto pomagać, a krew jest bezcennym darem ratującym zdrowie i życie innym.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Nowa droga i kanalizacja sanitarna wkrótce

Realizacja dwóch nowych inwestycji w gminie Władysławów coraz bliżej. O czym mowa? W dniu 10 maja 2024 r., podpisano pomiędzy Wójtem Gminy Elżbietą Klanowską reprezentującą Gminę Władysławów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Marzeny Ressel a Wykonawcą Piotrem Druchlińskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą: KOST-BUD Druchliński Piotr z siedzibą w miejscowości Jaroszyn Kolonia umowę o roboty budowlane na wykonanie inwestycji pn. „Budowa drogi w miejscowości Mariantów – Władysławów – działki wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Nowa rada rozpoczęła pracę. Pierwsze decyzje już podjęte

Radni gminy Władysławów oraz wójt Elżbieta Klanowska rozpoczęli oficjalnie prace w IX kadencji samorządu. Uroczysta sesja inauguracyjna miała miejsce w poniedziałek, 6 maja.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Druhowie z Międzylesia świętowali jubileusz z nowym sztandarem

Dzień Strażaka w gminie Władysławów w tym roku świętowano z druhami OSP Międzylesie. Okazja była szczególna, bowiem jednostka obchodziła jubileusz 70-lecia istnienia. Druhowie otrzymali także sztandar.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Święto Konstytucji uczczone modlitwą i kwiatami

Msza święta sprawowana w intencji ojczyzny oraz uroczystości przy pomniku „ Tym, co za Ojczyznę walczyli, cierpieli, ginęli…” - tak we Władysławowie wyglądały obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.