Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Drużyny z Turku rozegrały kolejne mecze

Tur 1921 Turek

Drużyny juniora i trampkarza rozegrały w sobotę o 10:00 sparingi z KKS 1925 Kalisz.

Junior B1
Sparing numer pięć na czwórkę.
Kolejnym naszym przeciwnikiem była drużyna KKS Kalisz B2. Po 3 tercjach pokonujemy przeciwnika 4:0.

-Zagraliśmy dzisiaj bardzo przeciętne spotkanie. Mimo to stworzyliśmy dużo klarownych sytuacji bramkowych. Wynik mógł być wyższy, jednak to nie jest na ten moment istotne. Nie ustrzegliśmy się prostych błędów w obronie i nad tym musimy szczególnie pracować. Mam nadzieję że do końca następnego tygodnia nasza pełna kadra będzie już znana. I skupimy się na zgrywaniu poszczególnych formacji- podsumowuje trener Maliński.

Tur Turek – KKS Kalisz 4:0
1:0 Filip Litwin (Testowany2)
2:0 Testowany 2 (Filip Litwin)
3:0 Testowany1 ( Kacper Kałużny)
4:0 Testowany 1 (Kacper Kałużny)
Skład : Jarek – Oleksy Czapnik Adamczyk Jacaszek Staszak Tomczyk Cieślak Testowany1 Skopiński Tomaszak oraz Testoawany3 – Zioła Litwin Krotowski Kałużny Testowany 2, Altman.

Trampkarz C1
Tur 1921 Turek- KKS 1925 Kalisz 2:7
Kolejny sparing za nami dziś przegrywamy 7-2 z Akademia Piłkarska KKS Kalisz. Mecz rozegrano systemem 3×30. Dużo lepsza gra niż w poprzednich meczach, warto dodać że po 60 kilku minutach był wynik 2-2, niestety końcówka należała do rywali, którzy strzelili jeszcze 5 bramek. Gole zdobyli Nikodem Walczykowski, Oliwier Szczesiak. Mimo porażki udało poprawić się wiele aspektów gry i z wiarą, że idziemy w dobrą stronę pracujemy dalej. Dziękujemy gościom z Kalisza za mecz na wysokim poziomie.

Gm.Turek: Projekt YOUNGSTER PLUS
Kolejni chorzy w powiecie. Rozpoczynają się testy ...