Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin i Kickboxingu

Turniej-Karate

W dniu 9 czerwca 2018 roku odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin i kickboxingu w którym wystartowała 14 osobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztyk Walk z sekcji karate i Kickboxingu.

Plan został wykonany w 120 procentach. Zdobyliśmy 12 medali w kyokushin karate kyokushin full kontakt i 4 medale kickboxingu. Złoto wywalczyli : Julita Stanisławska , Gabriel Skierski , Filip Konefał, Natalia Pietrzak, Filip Wawrzyniak. Drugie miejsca przypadło dla : Nikoli Stankiewicz, Marcela Rosiaka, Artura Kaczmarka, Filip Bałdyka . Na trzecim miejscu podium znaleźli się : Aleksandra Zająć, Patryk Dobiecki, Julita Stanisławska, Kacper Wojtkowiak. W KICKBOXINGU po raz pierwszy zwalczyło 4 zawodników dla których był to sprawdzian życiowy. II miejsce zajęli : Kacper i Patryk Marciniak, na trzecim miejscu byli Marcel Rosiak i Filip Konefał. Kierownikiem ekipy karate był Jakub i Dariusz Jasiakiewicz, kickboxerów Seweryn Wilczyński i Mateusz Pietrzak.
Wszystkie koszt udziału w zawodach i przejazdu pokrył Zarząd Klubu, który składa podziękowania za wsparcie dla Burmistrza Turku i Tuliszkowa, Firmie Lanko, Maks Sport, PGKiM Turek.