Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tur 1921 Turek przegrywa z AP Nowe Skalmierzyce

Tur 1921 Turek

Tur 1921 Turek rozegrał mecz z zespołem AP Nowe Skalmierzyce. W wyniku rozgrywek turkowianie przegrali wynikiem 1:14. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Piotr Zieliński.

W drugim sparingu drużyna z Turku przegrała z AP Nowe Skalmierzyce wynikiem 1-14. Mecz rozegrano systemem 3x30. O ile pierwsze 30 minut nie zapowiadało pogromu w drugiej tercji nasz zespół kompletnie się rozsypał i tracił kolejne bramki. Zaczęło się od prowadzenia 1-0 bramkę podobną do meczu z Kłodawą z rzutu wolnego zdobył Piotr Zieliński. Świetnymi interwencjami popisywał się Robert Kubka i utrzymywał się wynik 1-0. Pod koniec pierwszej tercji goście zdołali złamali jednak naszą defensywę i przegrywaliśmy 1-2. Druga tercja okazała się kluczowa goście nas zdominowali i z 1-2 zrobiło się 1-9.

Początek trzeciej tercji należał do nas gdzie mieliśmy kilka okazji bramkowych jednak nie udało się zdobyć bramki. Katastrofalne błędy w obronie spowodowały ze straciliśmy kolejnych pięć bramek i mecz zakończył się wynikiem 1-14.

„Ciężko powiedzieć coś po takim meczu, było kilka dobrych fragmentów gry jednak zbyt mało. Niestety goście pokazali nam poziom ligi wojewódzkiej, zagrali na dużej intensywności i byli bardzo dobrze zorganizowani. U nas zawodziło dziś wszystko otwarcie i budowanie gry kompletnie nie istniało co bardzo boli, gdyż w meczu przed tygodniem zespół tez przy wysokim pressingu rywala potrafił to robić, zabrakło zaangażowania i walki w defensywie. Najprościej było by się teraz załamać i poddać jednak tego nie zrobimy ja cały czas wierze w tych chłopaków i wiem, ze jeśli włożą odpowiednią ilość pracy i dostosują się do szybkości gry i podejmowania decyzji to przysporzą jeszcze sporo radości. Za trzy dni kolejny mecz i wcale nie będzie łatwiej bo gramy z mistrzem ligi wojewódzkiej Oranje Konin, ale niestety nie ma innej drogi do rozwoju i wskoczenie na wyższy poziom jak rywalizacja z najlepszymi zespołami, początki z pewnością będą trudne, ale krok po kroku będziemy budować swój poziom”- podsumował trener.

Brudzew: Dramatyczne sceny podczas alkoholowej lib...
Tur 1921 Turek zagrał z Juniorem B1 Błękitni Mąkol...