Malanów: Nowa droga w Grąbkowie jeszcze w tym roku

20 stycznia w gabinecie Starosty Dariusza Kałużnego została podpisana pierwsza w tym roku umowa na wykonanie inwestycji drogowej. Umowa dotyczy dużego przedsięwzięcia dofinansowanego w 95 procentach z Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych, zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 4490P Grąbków- Kowale Pańskie w miejscowości Grąbków”.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: XV Gminne Mistrzostwa w Darta zakończone

15 stycznia br. w Sali sportowej w Malanowie odbyły się XV Gminne Mistrzostwa w Darta. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Malanowie

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zapraszają na 30. FINAŁ WOŚP. Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc orkiestrę mogą przekazywać gadżety na licytację.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Malanów: Wspaniała zabawa podczas Balu Karnawałowego

Karnawał to czas zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Jest to radosny okres zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Konkurs plastyczny - Zima nie jest zła

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (od 6 do 7 lat) oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu gminy Malanów do udziału w konkursie plastycznym "Zima nie jest zła" 2022.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Nabór wniosków na nagrody i stypendia sportowe

Do 31 stycznia br. można składać wnioski o przyznanie stypendiów oraz nagród sportowych dla zawodników osiągających wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym. Wnioski o stypendia i nagrody można składać w Urzędzie Gminy w Malanowie ul. Turecka 16, 62-709 Malanów (Punkt Obsługi Klienta i Inwestora).

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Malanów: Minął kolejny rok kadencji 2018-2023

Szanowni Mieszkańcy,

  2 komentarze
2 komentarze

Malanów: Wyposażenie promocyjne dla sołectwa Miłaczew

Jeszcze w grudniu 2021 r. gmina Malanów zrealizowała projekt pn. „Wyposażenie promocyjne dla sołectwa Miłaczew”, w ramach IX edycji konkursu „Odnowa wsi szansą dla aktywnych sołectw”.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Ponad siedem milionów na inwestycje w 2022 roku

Radni z gminy Malanów jednogłośnie opowiedzieli się za przyjęciem planu dochodów i wydatków na 2022 rok. Na inwestycje przewidziano w nim ponad 7,5 mln zł.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Malanów: W nowy rok z nowym dietami i wynagrodzeniem wójta

Podczas ostatniej w 2021 roku sesji radni z gminy Malanów podjęli uchwały dotyczące wysokości diet radnych oraz sołtysów, a także nowego wynagrodzenia dla wójta.

  9 komentarze
9 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.