Przykona: Rywalizacja wodnosamolotów zakończona. Najlepsi zawodnicy nagrodzeni

Przykona

Zakończyły się trwające dwa dni zmagania o Puchar Centralnej Europy modeli wodnosamolotów. Piękna pogoda sprzyjała, a zawodnicy w optymistycznych nastrojach walczyli o zwycięstwo. Wręczenie nagród odbyło się w niedzielę, 24 lipca.

W ten weekend nad zbiornikiem w Przykonie spotkali się miłośnicy wodnosamolotów z całej Europy. Rozpoczęcie rywalizacji miało miejsce w sobotę, 23 lipca o czym więcej przeczytać można TUTAJ

Zawodnicy przygotowali zaplecze techniczne, a następnie zmierzyli się ze sobą w pierwszej i drugiej kolejce wyścigu. Konkursy odbywały się w kategoriach: mistrz mokrego pilotażu, wyścigi wschodniej Polski, wyścigi środkowej Polski, wyścig południowej Polski, a także makiety.

Finał konkursu miał miejsce w niedzielę, a za wspólnie spędzony czas podziękował uczestnikom wydarzenia wójt gminy Przykona Mirosław Broniszewski.

Mistrzem Mokrego Pilotażu został w tym roku Michał Święcicki, natomiast w eliminacjach najlepszy okazał się Adam Janoszuk.

 fot. M.JAC

Brudzew: Malownicze krajobrazy i dobra zabawa, czy...
Tuliszków: Bardzo Kulturalny Festynek z myślą o na...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 05 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.